Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem szeret engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret engem?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem érzem hogy fontos lennék a barátomnak. :(

Biztos vagyok abban, hogy nem csal meg engem, szóval nem emiatt van, de már sosem mondja hogy szeret engem, ha mondom neki akkor sem, egyszeruen megvaltozott valami, mar nem olyan mint az elején és még csak 2 honapja vagyunk együtt. Mit tegyek hogy ujra érezze hogy szerelmes belém es belém van bolondulva, ahogy a kapcsolatunk elején mondta?

Egyébként személyesen normalis, ugyan olyan, olelget, megcsokol, cska keveset talalkozunk de szinte mindennap. 15/l 17/f


2016. máj. 11. 21:51
 1/5 anonim válasza:

legegyszerűbb megoldás... feküdj le vele..

vagy legalább az előjátékig engedd el... akkor biztos változni fog.. csókból nem lehet megélni :)

2016. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat valojaban mar elso honap utan volt petting😁😁de csak annyi. mert en meg szuz vagyok.
2016. máj. 11. 22:01
 3/5 anonim válasza:
többször volt?
2016. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen :)
2016. máj. 12. 05:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszálgess vele, nem vagytok óvodások. Kérdezd meg, miért nem válaszolja, hogy szeret. Vesd be a nőt magadban, ha úgy érzed kiábrándult belőled, és csábítsd el újra.
2016. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!