Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jót jelent? Szeret engem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót jelent? Szeret engem? Van esélyem?

Figyelt kérdés
Ma egy 18 éves lánnyal voltam akibe szerelmes vagyok, és ma odabújtam hozzám meg smároltunk meg egész nap együtt voltunk. De ő csak azt mondta hogy barátság extrákkal. Ezekután számíthatok arra hogy összejöhetek vele?? Jab14 vagyok. De én arra számítok ha odabújtam hozzá és nem lökött el hanem lejjeb helyezte a kezemet a hasához és rámdőlt meg utánna lesmárolt kétszer is aztán én őt kétszer is és tetszett neki is meg nekem is és aztmpndta hogy meglepődött milyen jól csókolózok ahoz képest hogy még életemben nem csináltam ez volt az első. Lehet ebből valami?? Csak barátnak tart?? Szeret engem?? A helyesírási problémákért elnézést kérek. És előre Köszi a válaszokat. 😃😉

2015. dec. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hűha... Szerintem ez a csaj csak "Ha nincs ló jó a szamár is" alapon van veled. Nem nagyon kéne belebonyolódnod, véleményem szerint.
2015. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy sikerült összezavarnom az érzéseit. Meg ha megkérdezem hogy szeret akkor minden fajta kifogást talál de nem azt mondja hogy nem.
2015. dec. 22. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit szerethet egy 18 éves lány egy 14 éves fiúban, de figyelj oda mert sérülhetsz
2015. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahoz képest hogy 14 vagyok 20-nak nézek ki mindenki szerint akivel csak beszéltem eddig
2015. dec. 22. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert nálunk ilyen szóba se jött, de van rá esély nem tudom. 😃
2015. dec. 22. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek a csajnak nincs ízlése....meg valami defektje is lehet.
2015. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most tényleg ez a divat hogy 14 éves fiú meg 18 éves lány?

ha összeadjuk ezt a két számot én annyi emberrel nem beszéltem még életembe bakker ..

2015. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kreatívak lesznek a kisfiúk a téliszünetben:DD
2015. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!