Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszem egy fiúnak, és ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak, és ő is nekem nagyon. De mit csináljak, hogy hamarabb összejöjjünk? Hogy ne érdekeljen mások véleménye, és hogy ne féljünk egymáshoz szólni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdésnek beszélgessetek
2016. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha féltek egymáshoz szólni semmi értelme nincs a kapcsolatnak
2016. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
marhaság. minek nektek kapcsolat lószart kell
2016. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orfeus ***** válasza:
92%

Ha annyira fiatalok vagytok és már most elültetitek magatokban hogy zavar más véleménye, akkor arra sorsra juttok mint én a volt barátnőmmel. 4,5 év után szétmentünk 2 évre, és féltünk újra együtt lenni, mert sokan támadnának. Ezt eldöntöttük, megbántam egy életre, és látom rajta hogy ő is, csak mert féltünk hogy ki mit mond.


Ez nem egy régi sztori, de szánalmas így élni hidd el.


Oda kell menni, beszélgetni, fészen már egyszerű minden. De másokat sosem szabad nézni, gondold végig, boldog akarsz lenni vagy másnak tetszenni azzal hogy lemondasz egy kapcsolatról?


Csak válassza.


23/F

2016. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megfogadom
2016. máj. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!