Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eucica kérdése:

Szerintetek mennyi esély van rá hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit csak a neten keresztül ismerek. Belészerettem és én is tetszek neki. 350 km távolság van közöttünk. Szerintetek mekkora esély van rá hogy összejöjjünk. Tudom, hogy ezt nem tudjátok csak igy megmondani, de érdekel a véleményetek.

14/l és 17/f


2016. jan. 30. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez volt a helyzet velem csak a fiú részről. A lány nagyon nagyon megtetszett szinte már beleszerettem úgy hogy még sosem láttam. Közöttünk kb. 200 km volt, és beszéltünk talán félévig, én már az elején elmondtam neki hogy tetszik, és én is tetszettem neki szóval """összejöttünk""" de nem tudtam sehogy se megoldani a találkozást. Mármint ő nem tudta mert én bármit megtettem volna azért hogy tudjunk találkozni, hát neki ez sehogy nem jött össze, még úgy se hogy én utaztam volna. Ezután egy rakás veszekedés következett, és utána durván szétváltunk. 3 évvel késöbb megint megpróbálkoztam, tavaly húsvétkor, de megint csak nem tudta megoldani, vagy félt a távolságtól, a mai napig nem tudom. Ebből már kitalálhatod, hogy semmi nem lett belőle. Sajnos ebből nekem semmi nem volt, csak fájdalom. Ez az én kis történetem, akkor voltunk 14 évesek, mostani próbálkozáskor pedig olyan 16-17 évesek voltunk. Remélem azért köztetek azért ez jobban fog elsülni. 17/f
2016. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel még nem találkoztatok, ezért lehet, hogy nem is olyan lenne valójában, mint amilyennek hitted. Honnan ismered? Oké netről, de bővebben?
2016. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Skyperól ismered?
2016. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt találkoztunk, ami lehet magában nem biztató, de nem pedofil. Most skypen beszélünk, több képet is láttam róla és a hangját is hallottam. Mind a ketten egy kicsit antiszociálisak vagyunk.
2016. jan. 30. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Randizzatok
2016. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
könnyű mondani... 300km távolsággal nem nagyon lehet randizni.
2016. jan. 30. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:

sin (log 236^21*pi)


Amúgy kevés, pláne mert még sok idő, mire tartósan egy városba költözhettek (pl. egyetem).


Nem, ne szökj meg otthonról. Kint hideg van, meg szar, meg 2 nap után úgyis hazamész.

2016. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es. Igazad van, é is igy vagyok vele, csak eszem ágában sincs megszökni. De azért köszi a választ
2016. jan. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!