Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek ezek alapján tetszene ez a lány?

Figyelt kérdés

Belsőleg:

Szeret olvasni, filmezni, sportolni ( sok éven keresztűl vívott, most labdasportot űz), egyszerűen csak dekázgatni egy labdával, a családjával,kutyájával, barátaival lenni. Elvileg intelligens, nagyon jól átlátja a helyzeteket. Tudja, hogy hol hogyan kell viselkedni. (Pl az osztályában nagyon csöndes inkább csak amolyan megfigyelő míg edzésen sokszor van a középpontban.


Negatív: nehezen nyílik meg és ha valakit szeret nem tud neki nemet mondani. Elég giús (pl nem nagyon hord cicagatyát, imádja az olyan könyveket/filmeket mint a Gyűrűk ura, Batman, Harry Potter. Nagyon könnyen jön zavarba, kevés az önbizalma.


Külsőleg: szőkés barna haja, kék szeme, átlagos testalkata (nem duci, nem is pálcika) van.

167 cm

57 kg.

Ezek alapján nektek szimpatikusnak tűnik ez a lány?



2015. júl. 6. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Nagyonis szimpatikus :DD

Ha szeretnél beszélgetni, írj :D

16/f

2015. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ja.
2015. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Negatív még: nem szívesen mozdul ki otthonról, nem az a bulizgatós tipus.
2015. júl. 6. 23:01
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert szerintem ehez a magassághoz egy kisebb súly illik.
2015. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
szerintem undorító
2015. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó leírnád, hogy miért gondolod így?

2015. júl. 6. 23:07
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene... ki ez?
2015. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Átlag

Semmi.

2015. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Körülbelül mindent fel soroltál ami kell egy :D

Elbűvölő szemelyiség, "elvileg" intelligens, illedelmes, nagyon is jó hogy giús(!), átlagos test alkat pedig adja magát, és amit írtál kommentben, hogy nem az a bulizós fajta, az meg csak + pont, mert nem lehet az a berúgós, drogos fajta :)


Aranyos lánynak tűnik, persze nem ismerem, szóval nem tudok stabil véleményt alkotni az adott lányról.

Nekem bejön :D

16/f <--- Szóval ezt ide biggyesztem! :D

2015. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Körülbelül mindent fel soroltál ami kell egy *fiúnak* :D



:D

2015. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!