Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondolnátok egy olyan lányról aki ennyire szeretne titeket?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk együtt, de én időközben elbizonytalanodtam az érzéseimben, nem tudom vele akarok e lenni és időt kértem tőle, hogy most ne találkozzunk egy jó darabig. Ő ezt nagyon nem birta igy, napokig sirt hogy en mar nem szeretem, es nem nagyon irtam neki, de o tobbszor is irt es akkor regenyekben irta le nekem hogy mennyire sz-rul van es nem akar elvesziteni es hogy fel nelkulem meg annyira szeret meg ilyesmi. Azt mondta o nem tudna tovabb lepni, nem akar elengedni. Azutan meg megkert ra hogy szakitsak vele, mert neki nehez igy nelkulem lennie es varni ram. De ha rajovok mit akarok akkor mindenkepp szoljak neki rola azt mondta. Van ilyen? Mas lany szerintem ezt ugy reagalta volna le hogy elkuld a pics-ba. Nemtudom mit gondoljak es hogy mit akarjak. Szeretem ot csak nem szerelembol. Szerintetek? 17/f
2016. máj. 15. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy egy lánnyal összejöttem mert "elcsábított". Nem is tetszett, de kvázi megsajnáltam. Aztán meg nem tudtam mit csináljak. Vele voltam, aztán megint nem tudtam, stb. Kb. bohócot csináltam szegényből. Most hozzám sem szól már 1 éve lassan. Nagy hiba volt. Ha tényleg nem vagy belé szerelmes, jobb lesz, ha nem húzod az idejét és szakítasz. Végleg. Szerintem mindenki tovább tud lépni, csak az elsőnél még sokáig fáj.
2016. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele ha nem vagy szerelmes, a szerelem az a téma amiben az ember lehet önző, ha nem szereted minek lennél vele?
2016. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha kialakul a szerelem?

Nem követek el hibat ha elengedem azt a lanyt aki ennyire szeret?

2016. máj. 16. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!