Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy foglalt csaj szeretne veletek filmezni? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Én 19/L vagyok. Pár hónapja ismertem meg közös ismerős révén egy srácot. Utána el is hívott ez a srác talizgatni, pedig tudta hogy van barátom. Kb 5-6szor hívott talizni, jól éreztük magunkat. Volt,hogy felvitt magához filmezni és közben pizzáztunk. Aztán aznap tali végén összekaptunk,és nem találkoztunk már 2 hónapja. Most kibékültünk,de nem hívott már el újra talizni. Nekem viszont hiányzik,és szeretnék vele újra filmezgetni és pizzázni, dumálgatni hajnalig. Ha ezt így megmondom neki, mit fog gondolni rólam? Mindig is egy ilyen barátra/haverra vágytam... És ő sem akar többet,mert tudja hogy van pasim és már amúgy is lépett volna,ha többet akarna barátságnál.
2013. jan. 17. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to the friendzone! Hagyd szegényt, beléd van zúgva, csak be sem próbálkozik, mert tudja, hogy barátod van. Ha kedveled, akkor hagyod elmenni.
2013. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs belém zúgva! Folyton meséli az egyéjszakás kalandjait. Meg mondta h randizgat, de nem talál jó csajt. Szóval próbálkozik másoknál. Meg le is tisztáztuk, hogy barátok vagyunk.
2013. jan. 17. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem találkozna veled ennyit ha csak barátkozni akarna :) előbb-utóbb rád fog mászni
2013. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Így van. Fiú lány közötti barátság nincsen. Előbb-utóbb úgyis beleszeret az egyik a másikba.
2013. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hülyeség! Több fiúbarátom is van/volt. Persze,megesett velem is,hogy kialakult valamelyikkel több is mint barátság,de ez csak egy volt a sok közül. Nem mindig így sül el a dolog...
2013. jan. 17. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De azt sosem tudhatod, hogy belül mit érez irántad. Lehet, hogy nem mutatja ki és mikor vele vagy akkor is úgy viselkedik mint barát, de belül mégis szeret téged csak nem mondja ki.
2013. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

több fiúbarátod is van?

azért tegyél különbséget barátság és haverság között...

2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha különbséget teszek barátság és haverság között, akkor is van legalább 4 fiúbarátom. :) Barátnőkről ezt nem mondhatom el. A lényeg ami lényeg: ő tudja csak mit érez,és ha tényleg többet érez,akkor az előbb-utóbb ki fog derülni. Egyelőre pedig jól elvagyunk,ez a lényeg.
2013. jan. 18. 01:17
 9/10 anonim ***** válasza:

te tudod, de akkor meg mit érdekel, hogy mit gondol erről? elvileg ahogy írta, tudja hogy barátok vagytok, akkor meg...?

mondjuk a 'pasid' is elég érdekes ha ezt így engedi :D

2013. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a fiú-lány közötti barátság csak max egy ideiglenes állapot amíg valaki össze nem szedi a bátorságát és nem mer lépni az ügy érdékében....de sztem az egyik fél részéről mindig van valami rejtett érzelem, ezt tapasztalatból mondom!
2013. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!