Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paulina12 kérdése:

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Most májusban lettem 15 éves, anya kolléganőjének a fia áprilisban lett 17, kétszer átjött segíteni tanulni, első alkalommal nézett és mosolygott is, sokszor túrt bele a hajába, amikor ült rázta a lábát stb.. Nagyon aranyos volt, de amikor pl.:odaadtam neki a tollat, akkor nagyon ügyelt arra, h még véletlenül se érjen hozzá a kezemhez. A második alkalommal is aranyos volt, és ugyanezeket csinálta, de hamar kiment, szinte "kifutott", szerintem azért, mert zavarban volt, ezt onnan szűrtem le, h amikor bejött anya konyhában volt, és magázta, amikor meg kiment, akkor, úgy köszönt el, h sziasztok. Anya kolléganője mindig kérdezte anyát, h h sikerült, meg, h mi volt stb.. mert kérdezi a fia stb.. Aztán a napokban bejelölt facen. Ráírtam, h hányas lett a doga, és írt, h gratulál stb.. kb. két mondatot beszéltünk, meg a dogáról, és ennyi, ma bekövettem instán, de nem követett vissza, oké tudom ez a legapróbb dolog!:DD De lehet, h tetszem neki, vagy csak segíteni szeretne, mit tehetnék, h ezt kiderítsem anélkül, h rákérdezzek, félek, h milyen témával kezdjek el vele beszélgetni, mi lesz, ha nem lesz témánk stb.. Nekem tetszik ő, és már arra is gondoltam, h lehet azért volt zavarban, mert rájött, h tetszik nekem, de én nem tetszem neki, de igazából millió oka lehet.:DD Előre is köszönöm szépen a tanácsokat!:)

2016. máj. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem attól hogy megkérdezi hányas lett nem tetszesz neki.Ha te tanítanál egy fiút te is érdeklődnél a jegye miatt nem?de ez lehet csak az én véleményem
2016. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Barátkozz vele, ha tudsz. Hívd el csavarogni, vagy sétálni, kutyát sétáltatni és beszélgessetek, bár arra jó a net is. Lehet, hogy ő se tudja, mit szeretne. Csak úgy derítheted ki, ha beszélgetsz vele. Legrosszabb esetben nem jössz be neki. Az se rosszabb, mintha meg se tudnád, hogy mi a szitu?
2016. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. máj. 21. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!