Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nem korai 2 hónapnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem korai 2 hónapnál?

Figyelt kérdés

Ujjazás, orál volt már, de szóba került a szex is. Barátom azt mondta ő tud várni, de azért tudjam hogy ő készen áll, csak rajtam múlik. Fokozatosan szeretnék haladni, nem sietünk sehová, csak amennyire vágyunk egymásra.

Tudom hogy mindenkinek a saját dolga és nem hasonlítgatni szeretnék csak kíváncsi vagyok, más meddig jut el ennyi idő alatt.

17/l 20/f


2016. máj. 17. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel ő valószínűleg már nem kisfiúnak tartja magát, ezért nyilván nem 1-2 évet szeretne várni vele. :D
2016. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom :D mondjuk ha a fiu idősebb, akkor mindig előrébb van minden dolog ....

De én a barátommal majdnem 2 hónapja beszélünk facebookon, élőbe 3 x talitunk csak, és most jon a csók. Mondjuk én az illetőt kis korom óta ismerem :D de nem tudom, szerintem nem olyan korai, főleg ha a mind a ketten akarjátok és nem csak erre megy ki a játék :)

2016. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ujjazás, orál volt már, de szóba került a szex is."


- Csak tisztázásképp: az első kettő is szex.

Másrészt nem igazán látom, mitől akkora dolog a közösülés, ha már ilyen közeli kapcsolatba kerültetek.

2016. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt én se értettem soha 1 hónap után lesz.pja de 2 évig váratni akarja a szexel. Szerintem nem korai de neked kell érezned. Időhöz kötni hülyeség mert az embernek kell bíznia a párjában és az se mindegy, hogy heti 1 szer vagy havi 1 szer találkoztok.
2016. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!