Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy egy kapcsolatomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egy kapcsolatomban sem fogok pár hónapnál tovább eljutni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és nem volt még olyan kapcsolatom, ami fél évnél tovább kitartott. Ezek közül is csak egy fiút szerettem igazán, (őt, aki a leghosszabb ideig volt) a többi mind csak egy-két hónap volt. Egy idő után mindig rájövök, hogy az a fiú egyáltalán nem illik hozzám, vagy nem tudok beléjük szeretni. (kivétel az előbb említett fiú, vele más okból lett vége).

Félek, hogy sosem lesz komoly kapcsolatom. Más is van ezzel így? Mit tegyek?


2016. márc. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

17 éves vagy még csak. Sehol sincsen előírva, hogy elsőre kell megtalálnia az embernek élete párjat.

Előbb utóbb meglesz az csak türelem.

Fogd föl úgy, hogy az eddigi fiúk csak egy fajta lépés volt a tökéletes felé.

2016. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked legalabb mar volt valakid..

17F

2016. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia, én is igy voltam ezzel. Amikor összejöttem valakivel azt hittem hú de tetszenek nekem. aztán pár héttel később pedig kiszerettem belőlük, csak úgy hirtelen, vagy nem is tudom megmagyarázni. Én is nagyon depresszios voltam emiatt, és folyton ezen rágódtam. Aztán találkoztam a mostani barátommal akivel tegnap voltunk 11 hónaposak. De most nála is ezt kezdem érezni, hogy nem hozzám való :( pedig szeretem.:(


Szerintem azért is lehet mert megunjuk a dolgok, esetleg.. tényleg nem hozzánk valóak :) Remélem meg fogod találni azt a valakit akivel majd tovább is birni fogod!

2016. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyeld ez azért van , mert tényleg nem hozzád valóak és hamar észre veszed! Szerintem még mindig jobb mintha mondjuk 5 év után vennéd észre mint sok ember, és utánna meg annyi baj van belőle, hogy még leírni is nehéz lenne. Nekem a leghoszabb kapcsolatom 7 hónap volt szóval kb annyi mint a tiéd. Szóval csak annyit akarok mondani , hogy ne csak magadban keresd a hibát tényleg nem hozzád való pont az aki tetszik, és érzel iránta valamit. 1000 ok van ami miatt lehetnek eltérések a 2 fél között szerintem , ha alkalmazkodik az ember akkor is marad még kb 500 naponta:D (legalábbis nálam)...szóval tény, hogy a külső nem sok mindent jelent amikor erről van szó. 23/f
2016. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2016. márc. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!