Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány névnapjára ez jó lesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány névnapjára ez jó lesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lánynak kedveskedni egy kis ajándékkal! egy csokira gondoltam meg egy kis verset írok! Ez mennyire lenne megfelelő vagy nagyon gáz? A másik egy kicsi félénk vagyok és hát eddig a lány szemében nagyon szerencsétlennek tűnök... Válaszokat előre köszönöm!

2016. máj. 20. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jó a vers, akkor tökéletes :)
2016. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Izmos vagy? öltözz be csippendél fiúnak
2016. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok izmos alkat! Inkább egy magas vékony srác vagyok! Szép verseket szoktam írni! Attól félek hogy a lányt nem fogja érdekelni!
2016. máj. 20. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
A csoki az mindenképp egy kedves gesztus, meg maga az, hogy gondoltál rá névnapja alkalmából. Viszont a verssel kapcsolatban vannak rossz tapasztalataim. Nem saját magam részéről, hanem egyik régi haverom részéről. Írt verseket egy lánynak elküldte neki facen, és valahogy ez az egész kitudódott..(pedig tényleg egy -szerintem- rendes lányról volt szó, aki nem égetne be direkt senkit) És így az egész osztály cikizte a haveromat egy darabig ez miatt.. És a lánynak se igazán tetszett a vers:D De ez lányfüggő is, ha szereti az irodalmat, meg okos lány, lehet hogy tetszeni fog neki:D A lényeg, hogy vigyorogj is hozzá(akármit adsz), gondolj arra, hogy legbelül nagyon örül neki, akárhogy is fogja kimutatni.
2016. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lényeg hogy húzd ki magad, és egyszerűen csak add oda magad a pillanatnak:D Örülj neki, hogy ott lehetsz vele, amikor majd ott leszel
2016. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a vers dolog lehet egy kicsit fura döntés volt részemről ha úgy van lehet valami mást ajánlani nyitott vagyok! Nagyon nem szeretnék beégni nekem az nagyon nem esne jól! Azért próbálok kedves lenni csak attól félek megakadok és az már gáz...
2016. máj. 20. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell félned semmitől, te így vagy jó ahogy vagy:D Nem kell tökéletesen csinálnod semmit se ahhoz, hogy jó legyél nála, elég ha csinálod:D Csak azt kihúzott háttal csináld, és vigyorogva..:D
2016. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyszer élünk! Mondjuk szoktam vele írogatni messengeren de nekem annyira nincs bátorságom nagyon vele beszélni! De most kiteszek magamért! Köszönöm az eddigi segítségeket és megerősítést! További szép estét!
2016. máj. 20. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
A csoki jöhet ide😂
2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha nem kéri szívesen oda adom! :D Szerintem az lenne gáz dolog ha nem kérné a csokit!
2016. máj. 20. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!