Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a legjobb barátnőm...

Mit vegyek a legjobb barátnőm névnapjára? 13|L

Figyelt kérdés
Egy napom van a nevnapunk es mindig veszunk egymasnak valamit. Nagyon szeret kormot festeni ezert gondoltam a Rossmanban|Dmben veszek neki korombelyegzo keszletet, mivel koromlakja egy tucat van. Viszont, ha esetleg nem lesz akkor mit vegyek neki? (Elnezest a helyesirasi hibakert es a negativ kommentek nem erdekelnek)

2014. okt. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi pénzbe kerül, de egy kisebb körömápoló szett esetleg?
2014. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Meg annyi rola,hogy imadja a feketet,pusheen catet,cuki dolgokat pl: bebi zsiraf (xd), viszont szereti a horrorokat es nagyon nem fel semmitol.. szval egy ghot es egy hippi keverek..
2014. okt. 16. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Vedd meg neki a Funtineli boszorkány című nagyon szép, egy felnövő lányról szóló regényt. Állítólag igaz legendán alapszik, az 1800-as évek másdoki feléből, de a lényeg, hogy sokat adó, elvarászoló hangulatú és életszemléletű, BÖLCS könyv. Igaz, 3 kötetes, de az egyik lányismerősöm 3 nap alatt lefutotta!

Mivel népszerű, sokat nyomtak belőle, ezért elvileg bármely könyvesboltban, vagy antikváriumban állandóan kapni lehet.

Itt bele tudsz olvasni, leellenőrizheted, amit mondtam a stílusról.

[link]

Az idegen szavak jelentését felleled a neten.

Bocs, most látom a dátumot, hogy már késő. Azért nem törlöm, más alkalomkor, vagy saját magadat célozva még jól jöhet az ötlet.

2014. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!