Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom aggodalomra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgettem már egy sráccal, és valamivel több mint egy hete össze is jöttünk. És minden szép és jó volt, pár napja viszont nagyon elkezdtem parázni azon, hogy mi van, ha nem is fog olyan sokáig tartani a dolog; és mintha lennének is erre utaló jelek. Élőben keveset vagyuk kettesben, inkább társaságban; a neten is kevesebbet beszélünk. Ráadásul attól tartok, egy másik lány is rányomult, aki ráadásul régebb óta ismeri mint én, és mindig elég közel álltak egymáshoz..

És nem tudom eldönteni, hogy paranoiás vagyok, vagy jogosan aggódok.



2016. máj. 22. 10:12
 1/2 anonim válasza:
Ha van is okod az aggodalomra és tényleg egy lány van a képben akkor nem tudsz mit tenni.Tegyél úgy mintha mi sem történt volna.Ha meg odajön hozzád és elmondja amit tudsz akkor egy barom
2016. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szereted ot? Eltudnad viselni ha megcsalna/megalazna? Esetleg o dobna ki teged?
2016. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!