Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnap lesz iskolán belüli...

Holnap lesz iskolán belüli röplabda verseny. Minden osztályból 6-6 játékos fog játszhani, és engem is betett a csoportba a tanár. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Konkrétan attól félek, hogy beégek, mert sokat fogok rontani és azért.. az egész suli ott lesz. úgy érzem, hogy nem játszom tökéletesen, de azért valamiért csak beválasztott a tanár. Ti izgulnátok ez miatt?

2016. máj. 18. 16:29
 1/2 anonim válasza:

Én aggódós tipus vagyok, és volt már ugyanilyen helyzetem :)

De utólag tudom, hogy fölösleges izgulni. A tanár nem véletlen választott be, gondolom, hogy nem akar veszteni, tehát olyanokat fog választani akikkel úgy látja, hogy jó esélye lesz a csapatának :)

És ha rontassz is, nem fognak bénának tartani az iskolatársaid, mivel ők tuti gyengébben játszanak, hiszen őket nem választották be.

2016. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú sportokban a "rossz memória" a legfontosabb tulajdonság. Tehát ha rontasz, akkor nem azon kell rágódni, vagy görcsölni, hanem gyorsan elfelejteni az egészet, és megint természetesen játszani. Ha befeszülsz, akkor csak újra rontani fogsz, és újra és újra
2016. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!