Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb baratnőm féltékeny mert van pasim?

Figyelt kérdés
Állandoan furán viselkedik, ha épp a baratomról beszélek neki, vagy ha csak egy kicsit is felhozom, egyből "elmegy az életkedve" és bunkó lesz. Ilyen téren sose tud örülni velem, és állandóan csak negatívoskodik. Ebből arra következtetek, hogy féltékeny. Vélemény? 16/L

2016. máj. 22. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltékeny, pedig nem kéne annak lennie, ha a barátod.
2016. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Így csak elfog romlani a kapcsolatunk ha ezt tovább csinaljuk, de ebben az esetben nem járhatok a kedvében.
2016. máj. 22. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mondja el mi bántja.
2016. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát gondolom az, hogy nekem van, neki pedig nincs.
2016. máj. 22. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:
De ez annyira rossz mentalitás... Ha ő boldog lenne, és téged zavarna, az neki se esne jól.
2016. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz barát az ilyen. Az én barátomnak most lett barátnője és olyan boldogan olvastam, hogy együtt vannak és boldogok, hogy én is úgy örültem, mint ő. Örülök, hogy neki jó, pedig tudom, hogy nekem soha nem lesz barátnőm. Ettől függetlenül boldog vagyok és nagyon szurkolok nekik, hogy maradjanak örökre együtt, boldogan. :)))) Én ezt tartom normálisnak.
2016. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is ez lenne a jó.. De pont az ellenkezőjét csinalja, és azert ez meg elég rossz.
2016. máj. 22. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Más ha valaki EGYSZER elmondja hogy barátja/barátnője lett, elmondja hogy jöttek össze, mesél róla. És más amikor ez lesz az egyetlen témája. Na az nagyon irritáló. Pont mint amikor csak a bulikról, csak a kutyákról, CSAK egy dologról beszél. Egyszer az ember nagyon szívesen végighallgatja, és utána se kell elhallgatni ha valami érdemleges történik, de kell egy egészséges határ. Nem a féltékenység miatt, egyszerűen így normális. Neked is eleged lenne ha a barátnőd csak a (példa) bőrizomtömlőkről lenne hajlandó beszélni. Persze más ha nem erről van szó a ti esetetekben. Akkor féltékenység, ami tényleg nem a legszebb dolog egy barátságban. 16/L
2016. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel tudom hogy egyreszt nem erdekli a tema, es utalja, ezert magamtol felsem hozzok semmi olyan dolgot amirol elkezdenek beszelni min. 10 percig (a sraccal kapcsolatban). De hogyha random feljon Pl. Multkor is volt olyan hogy menjunk majd el egy fesztivalra nyaron, es kerdezte hogy ki jonne még, mondtam hogy hozhatná az unokatesojat, meg még ugy is jonne egy ember... Kerdezte hogy ki, mondtam h a baratom, erre valasza: "jaa..."- és lö életkedve megint elmegy. Pedig nem is igen talalkoztak, szoval a baratommal nem lenne baja
2016. máj. 22. 15:10
 10/11 Andicika ***** válasza:
Az ilyen nem igaz barát, már neharagudj...
2016. máj. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!