Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valaki küldött nekem egy olyan videót, amelyen az látható, ahogyan a jelenlegi barátnőm 3 fiúval szeretkezik.

2016. máj. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ami azt illeti szerintem először jól megkefélném, és utána dobnám mondván, csak erre kellett.. És így azt fogja érezni, hogy csak ennyire kell mindenkinek.. Így talán kicsit magába fordul, hogy lehet másképp kéne csinálni a dolgokat, és talán be is látja magának:)


De ne rám hallgass, ne is senki másra, úgy csináld a dolgot, ahogy te szeretnéd, ahogy te érzed, mert úgy fog neked is a legjobban esni a szétszakadás..

2016. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kamu kéró
2016. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kamu biza!
2016. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu a videó, mert ismerem azokat a fiúkat, illetve mondták már többen is nekem, hogy megcsal a párom. Nem tudom elhagyni, mert szeretem.
2016. máj. 22. 17:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: nem tudnám megtenni azt vele. Túlságosan is szeretem ahhoz, hogy ilyen legyek.
2016. máj. 22. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha megcsalna a barátnőm, akárhogyan is szeretném, elhagynám, mert ha akkor megcsalt, akkor várhatóan a későbbiekben is meg fog. De te tudod, de döntésed.
2016. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-ik válaszolónak: sajnos én nem tudom ilyen egyszerűen elintézni a dolgokat.
2016. máj. 22. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!