Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek bejönnek a Páwa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a Páwa stílusú fiúk?

Figyelt kérdés
Szeretek csőnadrágban járni meg felül hosszu oldalt szinte kopasz a hajam, bar v nyaku polot nem hordok, es az lenne a kerdesem h ez bejon nektek?
2016. máj. 25. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a páwák ellentétei jönnek be. 15/L
2016. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok csőgatyát, és van V-nyakú pólóm és mégis mindenki rockernek néz. Haj az mondjuk normális nálam. Szerintem a ribiknek bejönnek... ha normális kapcsolatot akarsz válts stílust.
2016. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem külső alapján leszek szerelmes valakibe.
2016. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a struccok jönnek be.
2016. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem nem jön be. De ha magadnak így tetszel és olyan lányt keresel, akinek szintén így tetszel, akkor mi a probléma? Ha csak azért öltözködsz úgy, mert "mindenki így öltözik", vagy mert "aki így öltözik, annak olyan csinos barátnői vannak", az elég gáz.
2016. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért öltözködöm így mert ez a stílusom;)
2016. máj. 25. 16:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Attol függ hogy ál neked + személység de voltmás olyan fiú aki bejött nekem és ilyen a stílusa :)
2016. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin minden lány utálja a páwákat.Kinn az életben is fujjongnak rájuk,de ez csak álca,szeretik őket csak tagadják...Én szöges ellentéte vagyok a páwáknak útálom is őket de ez a szomorú igazság...Ui:ha kopaszosba tolod azt nem szeretik a csajok,páwáknál meg csóró páwa hatást kelt szóval téged nem fognak szeretni a csajok... 17/f
2016. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9, sejtettem hogy jönni fog valaki aki megmondja a tutit. Hadd tudjam már én jobban, hogy mi tetszik nekem. Csőnadrág helyett a sima farmert preferálom, V nyakú póló helyett az inget részesítem előnyben, a páwahajtól herótom van, a "madárfészek" néven elterjedt hajat voksolom. A flegma stílustól meg hányingerem van. Szóval teljesen alaptalan az állításod, ez olyan, mintha azt mondanám, hogy mindenkinek csak a ribik kellenek. Egyik állítás se igaz. Bár, gondolom, hogyha a menő lányokat vesszük alapul, biztos igazad van. De mi lenne, ha kedves, egyértelműen jóindulatú lányoknál próbálkoznál? Megértem, hogy csendes lánnyal járni ciki, de megpróbálhatnád..
2016. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!