Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Türelmetlen vagyok? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmetlen vagyok? Hogyan vehetném lazábban?

Figyelt kérdés

Ismerkedés, beszélgetés szintjén állok egy lánnyal. Találkoztam múlt héten vele már személyesen, de eléggé elfoglalt, én még kicsit türelmetlen vagyok és azóta nem igazán volt ideje. Találkozás óta nem változott meg a viszonya velem, szóval ilyenről szó sincs.

Beszédes és kedves, csak én meg személyesen szeretnék vele több időt tölteni.

Mindig nézem, hogy mikor ír vissza, kicsit rá vagyok feszülve a dologra, mert eléggé tetszik nekem és szimpatikus.

Milyen tipp van, hogy személyesen is találkozhassak vele? Mit mondjak neki, letámadni nem akarom, mert sok a dolga, de kizártnak tartom, hogy egy fél óra ne férjen bele a napjába.

Szokták mondani, ha kar velem találkozni,akkor úgyis fog szólni...

18/F


2016. máj. 26. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
kicsit vegyél vissza, de megértelek :D
2016. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!