Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Letezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan hogy valaki egyutt legyen olyannal egy evig akit nem szeret?

Figyelt kérdés

A baratommal egy eve vagyunk egyutt lassan bar voltak olyan pillanatok amikor kis ideig szetmentunk de aztan ujrakezdtuk.

De valahogy sosem ereztem hogy szeret hanem csak en ot es azert van velem mert jo erzes neki hogy valaki szereti. O az exet szerette nagyon neki meg a kepeit is lajkolta multkor nekem meg meg azt sem szokta soha. Es a lany hagyta el de a baratom azt mondta o mindig varni fog ra. Szoval lehet hogy csak idotoltes vagyok neki? Es ha ot vissza kapja akkor mar szakit is velem? Volt mar valaki hasonlo helyzetben esetleg es mi lett a vege?


2016. máj. 28. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
...Megmondta neked, hogy mindig várni fog rá? Innentől mi a kérdés?
2016. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagyis nem nekem mondta meg hanem a lanynak. Bocsi rosszul fogalmaztam.
2016. máj. 28. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Te egy aranyos, hasznos potlyuk vagy neki, aki rendelkezésére áll üritési céllal. TE IS TUDOD!!!!
2016. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen kapcsolat, de nincs semmi értelme. Nem kellesz neki csak tart hogy mégis legyen valakije. Szakíts.
2016. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!