Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csókot akart adni, de én nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókot akart adni, de én nem nyelves csókra gondoltam. Ilyenkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szóval, egy sráccal talizgatunk, és most hetvegen mondta, h mostmár jó lenne ha lenne csók is. Amikor ott voltunk, hogy jöhet a csók, és a egymáshoz közeledtünk, én a számat nem nyitottam ki, mert "sima" csókra számítottam...míg ő a nyelve hegyét kitette.... És hát elég szarul jott a dolog :/ én azt se tudtam h hirtelen mit kéne csinalni, és utána se mertem smárolni vele :( hogy kell "csinalni"? :D ha ő már a nyelve hegyét "készíti" ?

2016. máj. 30. 17:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és van olyan csók, hogy a nyelvünket használjuk, de viszont nem hosszu ideig, és nem "forgassuk" egymás szájába? Bocsi a hulye kerdesekért :'D
2016. máj. 30. 17:21
 2/7 anonim válasza:
100%
2 fajta csók van, vagy nyelves, amit a srác akart, csak kinyitod a szád egy picit átdugod a szájába a nyelved és ő is ugyanígy és ott ahogy te mondtad forgatjátok. A másik a sima ajkas csók, ott ő is meg te is csak egymás ajkát(mondjuk te fenn, ő lenn vagy fordítva) hát bekapjátok, de ezt nehéz megfogalmazni, én is nagyon paráztam először, de hidd el, jönni fog magától. ;) 18/L
2016. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi szépen :) remélem :D de láttam olyat is,(lehet te is erre gondolsz) ,hogy az eloszor az egyik "nyal be" a másik szájába , utána meg fordítva ...ilyen van? Mert én sokszor láttam ilyet... Kívülről legalábbis annak nézett ki :D
2016. máj. 30. 22:48
 4/7 anonim válasza:
Igen, a nyelves csók látszik kb ilyennek. ;)
2016. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké ;) és kb. mennyi ideig tart a csók és a smárolás?
2016. máj. 31. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Emberfüggő,és attól is függ milyen a csók. Ha rossz akkor rövid,pár másodperc,ha jó akkor hosszú.
2016. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Új párnál, első szerelmeseknél (tinik, huszonévesek) szerintem hosszabb, mivel hihetetlenül működnek a hormonok. Legalább is nálam anno az volt, sok randi igazi csókcsata volt.
2019. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!