Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Öngyilkos lett...

Mit csináljak? Öngyilkos lett az egyik haverom, mert 2 srác bántotta, hogy milyen ronda. Egyszerűen nem gondoltam volna, hogy tényleg képes rá.

Figyelt kérdés
Sosem volt elégedett magával, álladóan bosszús nő volt,mert szerinte nem volt szép...Egyébként meg az volt,nagyon szép,különlegesen szép,csak nem az a tucatribi.
2016. ápr. 11. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos jól elverném azt a 2 idiótát, de sajnos úgysem tudnád őket annyira megbüntetni, amennyire megérdemelnék...
2016. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%
Montanába mennyire elszaporodtak ezek az "öngyilkos lett xy" kérdések :D Ez az új trend vagy mi ?
2016. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sajnálom a történteket, de egészséges lelkivilággal senki nem lesz emiatt öngyilkos. A szülei nem látták, hogy valami nincs rendben vele? Miért nem vitték pszichológushoz?
2016. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
"Mit csináljak?" Vigyél neki rendszeresen virágot a sírjára.
2016. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugye nem az a típus aki ronda, de teleszarja a rémbúkot szelfikkel meg kihívó a viselkedése? Aztán várhatja a safe place-t. A gaz Valóság meg belerondít.
2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sajnos utólag már semmit nem lehet tenni.

lehet még amikor élt lehetett volna rajta segíteni. de nehéz ügy. van olyan akinek hiába segítenek a családtagok és a barátok, meg pszichológusok, mégis ahogy módja van rá, megöli magát.

próbáld tiszteletben tartani a döntését és emlékezz rá. mást nem nagyon tudsz tenni.


egyébként engem is régebben rengeteget bántottak, cikiztek egyes fiúk. volt aki amikor meglátott olyanokat kiabált oda nekem, hogy húzzak zacskót a fejemre.. meg volt aki csak a középsőujját mutogatta meg hogy ássam el magam , ronda vagyok..

aztán eltelt pár év, nekem segített a pubertás, elég sokat változtam külsőre.

ők meg még mindig gyökerek maradtak.

mindig lesznek ilyen emberek, le kell fosni a véleményüket.

2016. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# vagyok. még annyi, hogy ezek a bántó szavak tényleg nagyon rosszul tudnak esni egy embernek. úgyhogy aki esetleg ilyeneket csinálna, kicsit gondlja már magát a másik helyébe.. egy életre megnyomoríthatja a másikat az ilyen beszólásokkal..
2016. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Öngyilkos lett az egyik haverom, mert 2 srác bántotta, hogy milyen ronda."


Nem értem miért nem azt nyírta ki aki beszólt neki.

2016. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Jó kis kamukérdés.
2016. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!