Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Újra összejöttem az exemmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejöttem az exemmel, tudnátok mondani frappáns visszaszólásokat az oltogatók miatt?

Figyelt kérdés
most ilyenekre gondolok h pl "a rágót is kétszer rágod meg?" és tárasik.... tudnátok valamilyen visszaszzólásokat ilyenekre?

2016. máj. 31. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen...mondjuk azt, hogy szereted a lányt, ezért vagy vele :) Ettől jobb kell? o.O
2016. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb visszavágás, ha nem is reagálsz rá! Hidd el, abba fogják hagyni, ha látják, hogy nem foglalkozól a véleményükkel.

De ha valaki megkérdezné elmondod, hogy mert szereted.

2016. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, meglesz... :)) köszi a válaszokat:)
2016. máj. 31. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Most már nem mindegy? Önmagad is beoltottad azzal,hogy összejöttél az exeddel...
2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na pont ilyenekről beszéltem XD feküdj szépen vissza, látszik, hogy nem sok tapasztalatod van ilyen téren
2016. jún. 1. 05:27
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

#5: Milyen téren? Hogy összejöjjek valamelyik exemmel?

Bocs,de ez az a tér,ahol soha nem akarok és nem is fogok tapasztalatot szerezni :D

2016. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
biztos nincs exed akit szerettél valaha... vagy egyáltalán exed...
2016. jún. 1. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak exeim....igen,jól mondod, VALAHA szerettem őket. VALAHA. Már nem, azért lettek exek.

Nincs okod azzal "gyanúsítani",hogy nincs exem, csak azért, mert a véleményem ellentétes mer lenni a tiéddel szemben..


Minek ide frappáns visszaszólás? Gondolom,azért jöttél vele ismét össze, mert szereted. Na most ha ugyanezt elmondod az oltogatóknak, akkor ezzel mindent elmondasz.

2016. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

exel összejönni kicsit bajos lehet


ha ő dobott téged és úgy jöttetek össze, akkor lehet hogy random megcsal vagy bármi mert azt fogja látni hogy becsicskultál


ha te dobtad őt akkor meg lehet hogy bosszút akar csak rajtad állni majd


(ha nem ilyen akk tárgytalan a válaszom csak figyelemfelhívás hogy ne ess pofára^^)

2016. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!