Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnője van, de az én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, de az én kezemet fogja. Miért csinálja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit már több hónapja ismerek, és nagyon jó barátok lettünk. Sokat beszélgetünk messengeren, és a közös baráti társaság miatt sokat találkozunk. Amikor kicsit részegebb mindig ölelget, puszilgat és összekulcsolja a kezünk. De mindezt persze csak akkor, ha a barátnője nincs ott. Egyébként keveset tudok a kapcsolatukról, elég sokat veszekednek, nem valami harmonikus, mégis együtt vannak már lassan másfél éve. Nekem eléggé tetszik, még soha nem éreztem így valaki iránt, félek hogy belezúgok, és csak félreértem az egészet. Fog egyáltalán szakítani, vagy ne várjak rá, mert csak szórakozik?

2016. jún. 1. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre csak tőle tudsz igazán jó választ kapni.
2016. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni...ilyen egyszerű. ezért csinálja, és megnyugodhatsz, a barátnőjét nem fogja dobja. legalábbis érted nem.
2016. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!