Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ciki ha egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy 18 éves fiúnak még nem volt barátnője, még nem csokolózott, és még szűz?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem..en orulnek egy ilyen pasinak.
2016. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

19 évesen egyetem másodikban volt először az, hogy kölcsönösen tetszettünk egymásnak egy lánnyal. Egyik randi után lesmároltam, de nem csókolt vissza. Aztán még találkoztunk párszor, kézen fogva sétálgattunk, és felszívódott.

Rá két és fél évvel jött az a nő (tehát 21 éves koromban), akivel végre szex is volt. Csak egy kaland voltam neki.


De vannak olyan srácok is, akik még 25 évesen is szűzek. Sőt! tudok olyan lányról, aki 29 évesen vesztette el a szüzességét és nem azért, mert ne jött volna be a fiúknak. Sőt! Még most is jó nő, és futnak utána.

2016. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ja, azt akartam még mondani, hogy szard le, hogy ciki-e vagy sem! Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak?
2016. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

És az mennyire gáz, hogy egy modell lány azt mondta simán lenne nála esélyem, de képtelen vagyok a lányokhoz hozzászólni, mert elájulnék :O.. NEkem se volt még egyik se és amíg nem tanulok meg kommunikálni addig nem is lesz :/.. Szerintem nem ciki :), mert akkor én is rosszúl éreznném magam :)

17F

2016. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Nyugi! Még nem jött el a te időd. Nem az számít, hogy hány évesen, hanem, hogy kivel. Persze tudom, jó lenne már menőzni vele a haveroknak...de hidd el a fiúk kb. 1/3 (persze a tanultabbak,érzelmileg stabilak között) ilyen korában még nem szexelt.

Pl. az én osztályomban is most 18 évesek a fúk és a 11-ből 3 szexelt már. Szóval nem, nem ciki.

Szerintem az ciki, ha azért fekszel le valakivel, csakhogy ne legyél szűz (van ilyen is)

2016. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem az évfolyamtársaim 5-10% szerintem még nem volt barátnője... 24 vagyok.
2016. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-es

Hát mondjuk én sem nagyon tudok lányokkal beszélgetni.

2016. máj. 30. 23:30
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Sok férfit ismerek, aki 20 felett is szűz. Később találtak normális lányt. Mások véleménye kit érdekel. Főleg olyan gusztustalanoké, akik 13 évesen dugnak, isznak.
2016. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem,sőt!! 16L
2016. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anAN-as válasza:
11%
Hát az hogy még nem volt barátnője, és hogy még sosem csókolózott az nem az, de hogy még szűz!! Na az igen
2016. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!