Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti egyuttmaradnatok vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyuttmaradnatok vele?

Figyelt kérdés
Regen nagyon szerettem a baratom. Mindig is ugy ereztem,hogy nem o a dominans,hanem en,sose adtam ra okot a kapcsolat elejen,hogy hazudjon nekem,o megis megtette,mert szegyellt valamit.(akit erdekel leirom privatba) Ugy erzem aki eleg erett es felnott ,az nem hazudik a masiknak. O nem erett.. Nem erzem magam jol mellette,raadasul kisse psziches beteg,es folyton veri magat ha osszeveszunk,mar felek tole.Az is rosszul esett,hogy elmondtam neki valamit egy ismerosunkrol(azt hogy nem szimpi nekem stb) es szerintem tok alap,hogy ez titok,megis kifecsegte,tobbszor is.. Emiatt a sok rossz miatt kiabrandultam belole. Viszont mindig jott hozzam husegesen,es ugy felek,hogy megbantom,ha elhagyom.Mindig is jobban erdekelt mas lelki vilaga,mint az enyem :( Mit csinaljak? 19/l
2016. jún. 2. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy én is mindig a másikkal törődöm és emiatt folyton csak becumizom a pélót, úgyhogy te ne csináld.
2016. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. Nálunk is a volt kapcsolatomba úgy éreztem nő létemre én vagyok a domináns. Mindent eltűrtem, lenyeltem mert hittem benne, hogy változni tud a volt párom. De ráébredtem arra, hogy én sokkal többet és sokkal jobbnak láttam őt mint amilyen valójában. Nem könnyű kilépni egy ilyenből, főleg ha az első nagy szerelem, de a mindennapos megalázásokat és a jóindulattal való vissza éléseket is csak ideig óráig lehet eltűrni. Amikor már több a fájdalom és a szenvedés, akkor kell abba hagyni egy kapcsolatot. Hidd el hogy fogsz találni jobbat nála, aki majd értékel is :)
2016. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzeltél köré, egy ideált, amiből kiábrándultál, rendesen megismerted a barátod. Emiatt ne érezd rosszul magad. Persze mindig nehéz egy szakítás, de azért mert bűntudatot kelt benned, nem kell mellette maradnod. Viszont ha a srác akar változni, (amit leírtál, abból nekem az jön le, hogy önbizalom hiányos, biztos érték már rendesen traumák a múltban), akkor ez a kapcsolat menthető lehet. Leírhatnád a teljes történetet privátba. Dönts úgy, ahogy te a legjobbnak érzed, hiszen a te életed, neked kell együtt lenni vele, vagy éppen elszakadni. Én sok sikert kívánok nektek! :)
2016. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Regen nagyon szerettem a baratom."

RÉGEN. Ha csak az első mondat lett volna az egész, már akkor is azt javasolnám,hogy ne. Ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van...

Ha valaki szakít valakivel, a másik felet mindenképpen megbántja....ez a szakítás rendje. Most ezzel az erővel mindenki maradna a boldogtalan kapcsolatban, csak mert jajj, nehogy megbántsa a másikat....

2016. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!