Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érez irántam valamit, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit, ha csókolózni akar?

Figyelt kérdés
Van egy velem egy korú fiu (17) , akit kis korom óta ismerek, (regen sokszor szerelmes volt belém) de most 2 hónapja komolyabb a viszonyunk. Méghozzá 1 hete közelebb kerültünk egymáshoz, smároltunk, meg megfogta a seggem meg a combomat, és mikor sétáltunk megfogtuk egymás kezét (amit én kezdeményeztem). Utóbbi időbe nem nagyon "fut" utánam (nem keres, mint az elején) , de ebben az 1 hétben 2x is volt olyan este mikor találkoztunk kint a faluba , és sétáltunk utána leültünk egy padra és smároltunk meg kicsit fogdosott is. Na szóval, ez mire utal? Vagy most tenyleg erdeklem? Mert az elején mondta , hogy komolyan gondolná velem, de az utóbbi időben meg kicsit mintha megváltozott volna... Meg mindig puszilgat, smarol velem. Nem hinném hogy csak úgy unalomból csinálja ezt. Van mikor azt hiszem, hogy nem is fog irni, de mindig valami kis jelet ad. Szerintetek?

2016. jún. 5. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:DDD

ajj késő van már az ilyenekhez.

2016. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De valami tipp esetleg? :D
2016. jún. 5. 23:28
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Hát...ez szar kamu kérdésnek is :s
2016. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megtántorodott, meglepődött, megijedt, hogy őt is szeretheti valaki, mint Selena Gomez, aki már néhány ügyes koncert után már megijedt, hogy nehogy elszúrja, és akkor egy darabig szerintem azért nem is énekelt olyan jól. Vagy nekem pl volt olyan, hogy egyszer sokadik próbálkozásra sikerült a kézenállás segítség nélkül, és annyira megijedtem, meg meglepődtem, hogy amikor ez tudatosult bennem, hogy sikerült, akkor összecsuklottam, mert annyira fura volt és szokatlan az új helyzet. Vagy lehet, hogy fél, hogy elveszítene, mint barátot, vagy hogy túl messzire megy esetleg, attól is tarthat. Vagy valami lelkiismereti dolog esetleg, hogy nem akarna veled játszani. Vagy attól ijedt meg, hogy már kiskorotok óta ismeritek egymást, és eddig nem volt semmi, most meg hirtelen érdekled olyan módon is, vagy hogy mittomén ez most csak tipp, szóval fogalmam sincs, gondolhat-e ilyet például, hogy esetleg olyan kis ártatlanka vagy, hogy nem akarna téged "megbecsteleníteni", vagy lehet, hogy amúgy nem szerelmes beléd, csak a testedet kívánja, és azért támadt bűntudata; vagy a több mint 10 vagy nem tom mennyi éves barátságotokat nem akarja ezzel felrúgni, vagy furcsa volt neki az új helyzet, hogy eddig sose tekintett még rád nőként, de most fúúde bejössz neki, mert addig esetleg valami testvéri-szinten voltál nála. Esetleg ezt sajnálja vagy szégyelli, hogy nem vett észre korábban, sokféle oka lehet. Vagy lehet, hogy belátta vagy valami, hogy túl messzire ment, mármint a maga számára úgy értékeli, hogy túl messzire ment testileg, és nem akar kihasználni vagy valami, és azért bűntudata van, vagy később jött rá, hogy nem is akar tőled semmit igaziból, esetleg néha ráhajt más lányokra, és akkor elkülönül tőled, és ha nem jön össze, akkor visszajön a pótlékhoz, és ha annak tart, még akkor is attól is lehet neki bűntudata, de ha csak pótléknak tart, akkor szerintem az nem feltétlen van neki, szóval tényleg elég sok variáció lehet, és nekem fogalmam sincs, szerintem finoman kérdezd meg tőle, hogy akkor most mivan, mert innen szerintem nem nagyon fogjuk tudni eldönteni neked a monitorunk mögül.:)
2016. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

...vagy

az is lehet, hogy sok babot evett és nem akart lefingani

2016. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolso köszönöm! :D

De igazából ha egymáshoz kerülünk akkor nagyon nyomulós... Meg azert nem testvéri szinten ismertük egymast :'D osztálytársak voltunk... Azt mondta mindig is bejöttem neki. De nem ertem, hogy ha eddig nagyon akart, akkor most mitől lett ilyen... Annyit mondott, hogy én semmit nem engedek neki... Hát azert azt nem is fogom engedni, hogy 2 hónap utan megd*gjon...

2016. jún. 5. 23:43
 7/14 A kérdező kommentje:
*utolso elotti
2016. jún. 5. 23:44
 8/14 anonim ***** válasza:
14 eves kiscsajok is 1 het utan dugnak. Akkor ne csodálkozz.
2016. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

" Méghozzá 1 hete közelebb kerültünk egymáshoz, smároltunk, meg megfogta a seggem meg a combomat,"

De primitív vagy,hogy ilyeneket megengedsz neki...


Neked nem való normális kapcsolat :D

2016. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, de annyi biztos hogy Ő a golfos és te vagy a lyuka :D csak még nem talált bele


#9 - kiskora óta ismerik egymást és már többször is szerelmes volt belé amiről a csaj is tud....

2016. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!