Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl sokat iszik a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat iszik a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom szerintem nagyon sokat iszik. Minden héten minimum 1x jól berúg, de olyan keményen. Így készül már előre, hogy ő most nagyon be fog b*szni, és kb minden 2-3. nap sörözik valamelyik haverjával. Ez engem eléggé zavar. Jó, én is szoktam inni, de mondjuk 2-3 hetente, és ha én rosszul leszek, az engem egy jó időte eltántorít, viszont ha ő szét hányja magát esetleg, az se tántorítja el. Beszélni nagyon erről nem lehet vele, mert azt mondja, hogy régen még ennél is sokkal többet ivott, mióta velem van alig iszik, bla bla bla. Hiába mondom neki, hogy én csak féltem, nem érdekli. Mit csináljak vele?
2016. jún. 9. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinalj vele, hanem hagyd ott. Alkoholista, a rosszabb fajtabol, mert most meg csak bla bla bla, de kesobb par pofonnal is nyomatekositani fogja a velemenyet. Halal komolyan mondom, ha nem akarod tonkretenni az eletedet, lepj le, keress masik baratot, mert ennek rossz vege lesz.


Mielott ellenkezni kezdenel: nem, miattad biztosan nem fog megvaltozni, most sem erdekli hogy ez teged zavar, kesobb se fogja.

2016. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Megszoksz vagy megszöksz"
2016. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Joshika válasza:
68%

Miért kéne vele bármit csinálnod? Mindenki a maga javára vagy kárára cselekszik ebben a világban.

Ha nem lehet vele erről beszélni, akkor úgy őszintén miről máshol lehet? :)

Nem akarlak elszomorítani, de nyílt leszek. Itt ül mellettem egy barátnőm, ő azt mondja az ilyenek nem viszik semmire, ha pedig mellette maradsz akkor életed végéig azt kell hallgatnod, hogy a zsidók és a melegek miatt nem jött össze nektek a jobb élet. (a bukottak zsánerkifogása)

Vagy ha gazdag is lesz, akkor vagy politikus, vagy adócsaló vagy valami drogdíler.

Tudod az ilyenek általában nem szoktam színdarabokat rendezni, egyetemi professzorok pedig még ritkábban lesznek.

Dobd ki, többet érsz te ennél! Nő vagy, a legértékesebb dolog a világon, ne hagyd magad, hogy roncsként végezd!

Ez a mi javaslatunk :)

2016. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Túl sokat.

Én azt tanácsolom,minél hamarabb hagyd ott.

2016. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátod meg csak 17-18 eves akkor meg lehet hogy epp én vagyok az istent játszik mint alatalaban a mai fiatalság.. Talan! Kinovi... Ha van türelmed ezt megvárni akkor meg van jo par ilyen eved... Ha viszont idősebb 20-21 ev körüli akkor viszont eleg érett már.. egesz életében ilyen vagy meg rosszabb lesz. Akar igy akar ugy én nem hiszem hogy maradnék. Mondjuk amugy se értettem sose miert kell totál kiütni amugukat a fiataloknak.. Ha rajtam múlna tuti 20 év alatt max malna szörpöt ihatnanak.. Mert utanna talan mar tudja annyira használni a kis fejet hogy el tudja dönteni mennyit iszik... Na de kitartás neked es minden jot😉
2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjd a fenebe ezt a kapcsolatot.
2016. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lassan 18 éves, és amúgy egy nagyon céltudatos fiú, nagy tervekkel. Nem tudom, hogy mennyire kell ezt komolyan vennem. Ha még együtt leszünk évek múlva és ugyan így fogja ezt csinálni, akkor már nem leszünk együtt :D Tényleg remélem, hogy kinövi.

2016. jún. 9. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Megtörtént eset: egyik haverom ugyan így csinálta évekig, most 20 évesen küzd a májproblémáival, ez igazán eltántorította az ivástól
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7:

"Ha még együtt leszünk évek múlva"

Évek múlva? Hogy jut eszedbe ilyen lehetőség?

A helyedben már a holnapi napomat sem tervezném vele....

Hány válasz kell, hogy észhez térj??


Hiába céltudatos, ha alja módjára viselkedik..... De valahogy megtalálta a zsák a foltját, mert lefogadom, leszel olyan sötét,hogy vele maradj.


Tényleg képes lennél még hosszú hónapokat elbszni mellette, mikor ennek úgysincs semmi értelme?

2016. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez lenne alkoholista?? :o :D vicces.... Korotok?
2016. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!