Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tötént már valakivel olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tötént már valakivel olyan hogy a kapcsolat végé annyira rossz lett vagy annyira kicseszett veletek az exetek hogy utána úgy éreztétek senkiben nem tudtok/tudnátok megbízni?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig tart míg ez a düh, fájdalom, és leginkább félelem elmúlik?

2016. jún. 10. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem az exem hanem a legjobb barátom volt, szerelmes lettem belé tudod a szokásos sztori, elég csúnya vége lett, nem részletezném miket csinált, azóta nem bízom senkiben, egy nőben sem, önbizalmam 0, és nem tudok senkibe beleszeretni, ez volt 6 éve =) De ez én vagyok, te lehet teljesen más vagy és túl tudsz rajta könnyen lépni.
2016. jún. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos volt ilyen,majdnem félévig úgy voltam hogy soha többé nem akarok szerelmes lenni mert:hazudott nekem és a közös barátainknak,kihasznált és csak egy kis pótléknak voltam jó...és miután szakítottunk mindenkinek úgy állította be ezt az egészet hogy minden az én hibám...(pl. nem igazán bírtam hogy nyilvános helyen elkezd nyomulni ,és elvárja hogy egy csettintésre teljesítsem azt amit mond..)Majd miután szakítottunk ,egyből elkezdett nyomulni a legjobb barátnőmre . Később meg persze kiderült hogy csak azért akart velem összejönni hogy féltékennyé tegye őt,ami nem sikerült..pedig én szerettem,de őt ezt hidegen hagyta..
2016. jún. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1- Sajnálom. Remélem hogy lesz jobb is!

#2- Szintén sajnálom!

Hasonló szitu... Én is csak pótlék voltam, rosszul bánt velem, szakítottunk és úgy állította be mintha én lennék a szemét... Elvette az összes barátomat.

Ez volt úgy fél éve... Kívülrõl nem látszik, úgy tūnik boldog vagyok, de belülrõl teljesen öszetörtem és azóta sem tudok megbízni senkiben... Pedig úgy érzem hogy mostanra már jobban kellene lennem.


További válaszok jöhetnek, mindenkinek ment a zöld!

2016. jún. 10. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen velem is történt hasonló. 8 hónap után szakított velem, majd vissza sírta magát aztán 2 hónap után megint szakított. Ez 1,5 éve volt, azóta ha egy lány próbál közeledni eszembe jut minden és visszautasítom vagy ellököm magamtól. 4 hónapja a lány akibe 1 évig szerelmes voltam az exem előtt elhívott randira és azóta együtt vagyunk. Az emberekben továbbra sem tudok nagyon megbízni de benne bízom, és nagyon boldogok vagyunk. Embere válogatja mennyi idő, a bizalom az soha nem fog visszatérni de le lehet az érzést küzdeni és tovább lépni. Azt kívánom, hogy neked is sikerüljön és találd meg a boldogságot!

19F

2016. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanezt érzem... :) Nálam eltűnt a szótárból az a szó, hogy bizalom.. Amennyiszer engem már átb'sztak, teljesen érthető :) Megcsaltak, hazudtak, játszottak az érzelmeimmel.. Ahogy egyre több lányhoz lesz közöm, egyre nagyobb sebeket szerzek.. Mindig félve megyek bele már abba is, hogy beszéljek valakivel, mert tudom, hogy ennek is az lesz a vége, hogy még egyet szúrnak a már így is eléggé szét szúrkált szívembe.. Mindig türelmes vagyok, mindig kivárom, hogy a lánynak legyenek érzései, és csak utána élem bele magam, de akárhányszor közel kerülök valakihez, mindig elromlik az egész, és csak szenvedek tovább, amíg megint nem jön egy új lány, akivel megintcsak bizalmatlan vagyok először, aztán felépíti a bizalmat, és ugyanúgy átb'sz mint a többi :)

Ilyen az élet, próbáld meg elfogadni, én is beletörődtem, hogy számomra nincs olyan dolog, hogy boldogság :)

2016. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4: köszönöm!

#5: Próbálom... Sajnos nagyon megviselt. :(


Ment mindenkinek a zöld! :)

2016. jún. 13. 15:33
 7/7 anonim válasza:

velem is volt már ilyen..az előző barátom nagyon rosszul bánt velem és szakitás után úgy meg viselt h nm tudtam meg bizni senkiben sem...1 évig nem tudtam meg bizni egyik fiúban sem mert mindegyik kihasznál és úgyan úgy bánik majd velem..

aztán teltek múltak az idők és el kezdtem beszélgetni egy sráccal aki vissza adtam nekem azt a bizalmat a férfiak iránt amit el vesztettem az exem miatt..

és azóta most már minden jó és tudok bizni úgy a férfiakban mint eleinte :)

csak mindenkinek kell egy kis idő h tudja tisztázni magában a dolgokat és aztán minden jön majd magatál igazából csak sodrodni kell az élettel :))

2016. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!