Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya válás után hogy tudtato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya válás után hogy tudtatok még egyszer megbízni ennyire valakiben?

Figyelt kérdés

Fél éve váltam el, vagy egy közel 3 éves kisfiam. Nagyon megszenvedtem ezt az egészet, már nagyonrégóta ki akartam volna belőle szakadni, de mindig meggyőzött, hogy megváltozik stb., de újra és újra becsapott, hazudott, kikezdett. Pedig én tényleg őszintén szerettem, és reménykedtem benne a végsőkig, hogy helyre hozható.


Most kezdek kicsit érzelmileg a padlóról felállni, bár nehezíti a helyzetet, hogy folyton beróbálkozik a isszajövetellel és újra ésújra el kell utasítanom.


A kérédés, ami mostanában el kezdett foglalkoztatni, hogy hogy tudok majd ezek után bárkiben megbízni annyira, hogy akár majd összeköltözzek vele gyerekestül. 27 éves vagyok, nem szeretném elásni magam egy életre, és vágyom rá, hogy egyszer majd normális kapcsolatom legyen, de folyton bejön ennek arémálomnak az emléke, és elkezdtem attól rettegni, hogy már soha senkiben nem fogok tudni megbízni.


Akik újraházasodtak, vagy csak új élettársuk lett és gyerekkel együtt, azoknak hogy alakult az életük? Mesélnétek kicsit? Eléggé magam alatt vagyok, jó lenne olvasni olyan történeteket, amik jó irányba mozdultak egy csúnya válás után.


Köszönöm



2015. szept. 3. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, összecsúszásokért, nem tudok telefonról írni :)
2015. szept. 3. 21:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezdem a sort :)Én már tizenéve elváltam majd újra házasodtam, de kellett egy kis idő, hogy lelkileg ismét stabil legyek. Hogyan történt? Ha sarkítok, akkor azt mondom, a hajamnál fogva húztam ki magam a gödörből, és azt mondtam magamnak, ennyi elég volt az önsajnálatból, a nyafogásból és ideje a sarkamra állni. A válás utáni zuhanásom kb. fél év volt. Nem volt egyszerű, de túl vagyok rajta, és nem bántam meg, hogy így alakult. A második férjemmel a válást követően 3 év múlva házasodtam össze. Kb. ennyi az én sztorim, sok tanulságot nem tudsz belőle leszűrni, de hidd el, hogy erősebb vagy, mint gondolnád. Sokkal többet kibír az ember, mint hinné. És te sokkal fiatalabb vagy, mint én voltam anno.

2015. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 561 ***** válasza:
Szia! Engem 4éve hagyott el a volt feleségem,mikor a neten megismerkedett vkivel.A gyerekek,akkor ,4,10évesek voltak. Egy hónap múlva vissza akart jönni de nem engedtem,nem vunk játékszerek.Akkoriban volt egy netlog nevü oldal ott beszélgettem sorstársakkal.Ott ismerkedtem meg a jelenlegi párommal.Ugy gondolom aki átélt már ilyet abból jó társ lesz,lehet.A válásom után egy évvel megesküdtünk és élünk mint hal a vizben. A volt feleségem jelenlegi sorsát nem kivánom senkinek. Idönként ir hogy még engem szeret. De hidegen hagy.Ne keseredj el,biztos fogsz találni vkit.A kicsi sem lesz akadály,nekem kettő van,neki egy.Rendbe fog jönni minden szép lassan,csak ne erőltesd,ne keress görcsösen.Nekünk sima rendszeressé vált beszélgetésel alatt alakult ki az amiböl házasság lett.Sok sikert.
2015. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!