Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mar csak nekem nincs eletem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar csak nekem nincs eletem?

Figyelt kérdés
Nem talalom a helyem sehol no buli no csajok es ez mar az oruletbe kerget 10001 ellenseg regen nem ilyen voltam :( maradt a game es 1 barat 1-etlen egy :( a lanyok ram sem hederitenek 16/f elrontottam volna az eletem?
2016. jún. 13. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha az az egy barátod igazi es mindent meg tudsz vele beszélni akkor örülj mert nekem az sincs igaz nem egy korosztály mert 13vagyok de hidd el inkabb tanulj azzal mész is valamire mar erre az egy hétre ne szedegess hamis barátokat szerintem..
2016. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!