Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első csók, bajszos lányként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók, bajszos lányként?

Figyelt kérdés

Lány vgyok és van egy kis bajszom, most van életem első barátja, és szeretnék vele csókolózni, de sajnos van egy kis bajszom és nem tudom, hogy ez nem lesz neki kellemetlen a csók közben, edig nem szólt hogy zavarja rajtam, de nem szeretném hogy kiábránduljon a csók után.

Más fiúkat mennyire zavarja ez?

14l



2016. jún. 14. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Esetleg le is vághatnád.
2016. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyantacsík csodákra képes :) Egyébként ha ilyen minimális halvány valami, akkor szerintem a fiút nem zavarja :D
2016. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Kölcsön veszel borotvát anyudtól és azzal levághatod :D
2016. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nehogymár leborotváld. Gyantáztasd le kozmeikussal, vagy otthon gyantacsíkkal.
2016. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen picik, alig láthatók, nem kell vele foglalkozni. Nyilván, ha erősebb színű, akkor érdemes leszedni.
2016. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miundegy mit csinálsz csak borotvával ne ess neki mert nagyon megerősödik!!! Én is így jártam. Nekem is volt ilyen pihés bajszom.. zavart aztán leborotváltam... megerősödött, de az arcomon is kezdtem észrevenni a szőrt úgyhogy azt is leborotváltam. Most úgy megerősödött, hogy mindenhol borostás vagyok. Annyi, hogy én pasiként máshogy élem meg ezt mint te fogod. :D
2016. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden lánynak van valamennyi pihe a szája körül, szerintem simán elképzelhető hogy felfújod az ügyet, de nem láttalak szóval nem tudom. Amúgy csókolódzásnál az se zavaró ha a fiú borostás, ami azért gondolom erősebb mint a te szőrös, szóval a szájával érezni nem fogja. Amikor olyan közel lesz hozzád meg nem fogja látni. Szóval ha amúgy nem látszik és nem zavar akkor ne szedd le. Ha erős, látszik és zavar akkor szedd le, én a cukorgyantát ajánlom, vagy valamilyen arcra való gyantát. A krémek nem jók hidd el, a borotvával meg nem kísérleteznék én se. Szóval gyanta, de csak óvatosan:)
2016. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!