Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire utal, hogyha sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, hogyha sokszor leszólítanak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben több, mint 10-szer (összesen 13-szor) szólítottak le pl utcáról, vagy simán sorban álltam, és a mögöttem lévő srác, hogy megadja a telefonszámát, vagy üzletben vásárlás közben,...stb.


Ez mit jelent?

Azt, hogy egy tök átlagos lány vagyok, mert az összes korombelit kb ennyiszer szólítják le? (19 vagyok) Vagy áltag alatti?


Ja, és hozzátenném, hogy NEM szoktam bulizni járni (idén és tavaly is csak 1-1-szer voltam) eléggé szégyenlős vagyok, és én nem szoktam fiúk felé közeledni egyáltalán. Nyilván, aki mindig bulizik annál ez a szám is magasabb, ezt vegyétek figyelembe a kiértékelésnél!


Vagy lehet, hogy nem egy átlagos lány vagyok? Mert én eléggé rondának találom magamat... De akkor lehet, hogy ez mégse így van?

Köszönöm (19/L)



2016. jún. 18. 10:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy pénzéhes vagyok, hogy csak gazdag fiúval lennék együtt és hogy mindenem a pénz körül forog, de igenis megnézem, hogy kivel jövök össze
2016. jún. 18. 13:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Tehát ha választanál két ember között, aki halálra dolgozza magát hogy az orvosi mellett legyen elég pénze, hogy kaját tudjon legalább venni, és egy másik srác között aki mit tudom én mit dolgozik és vesz egy "menő" volkswagen-t meg hát ki is festi hogy átalakuljon egy Aston Martinná.. :))

Akkor te az utóbbit választanád. Mert ő neki van pénze, míg az előbbi megveszi a kajáját és már boldog ember. Szerintem ez mindent elmond rólad.

2016. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem így értettem. Nyilván azzal jönnék össze kettejük közül, aki nekem jobban tetszik.
2016. jún. 18. 13:32
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
akarod mondani akinek a pénztárcája jobban tetszik...
2016. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!