Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-18 év körüli csajok, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 év körüli csajok, mi tetszik nektek sokszor egy 25-30 éves pasiban?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem.

Kort is írjatok lécci :(



2016. máj. 20. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem tetszik egy ennyire idős pasi az általában azért van, mert egy jól kinéző színészről/énekesről van szó aki vmelyik kedvenc filmemben/sorozatomban játszik vagy szimplán jó a hangja :D

14/l

2016. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
18 vagyok. Nos nekem azért jöttek be az idősebb pasik, mert sokkal érettebbek mint a környezetemben élő fiúk. Valamint szerintem nagyon vonzó egy férfiben mikor nem anyuci-apuci pénzén él, hanem megteremt magának mindent és van egzisztenciája. :) 25 éves a barátom, és mi így jövünk ki jól + mellém kellett egy idősebb fiú, aki kicsit a földre húz :) De ez változó :)
2016. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Testileg, szellemileg fejlettebbek, ilyen korra van saját keresetük, saját lakásuk.

18 éves vagyok (és a barátom fiatalabb nálam egyébként)

2016. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nem direkt tetszik meg valaki. A személyisége tetszik meg általában az embereknek, lehet hogy ez éppen egy 30 évesben van benne. De igyekeztem minél gyorsabban kiverni az összes ilyet a fejemből, mert miattam nem működne:) De a lényeg hogy az érzelmekre nincs magyarázat. 19l
2016. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a szexualitásos érett hang :D Na azt imádom. Nem állnék le egy 20 évesnél idősebbel, de el kell ismernem hogy sok a vonzó egyed a 25-30-as korosztályban. 16/L
2016. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aha, akkor azért mert pont elválasztja a kisgyereket a tatáktól?

Nem is pávabu*i de nem is vénember?

2016. máj. 21. 10:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy férfi.
2016. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Neki van pénze, munkája, + a kis tini lányok azt hiszik hogy érettebbek a korukbeli fiúknál (ami rohadtúl nem igaz), és így érettebbnek hiszi magát hogy őt egy 20+-os csávó d*gja, és ő valószínűleg tapasztaltabb az ágyban + nagyobb a nemi szerve.
2016. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok és fiú vagyok.
2016. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 17-18 évesen próbáltam korombeliekkel randizni. Megvolt a vonzalom is, tetszettek is. De a randik borzasztóan unalmasak voltak... Az egyik srác azzal próbált szórakoztatni, hogy elmesélte, hogyan szivatták az apácákat a református kollégiumban. Ezután pedig hangosan, nevetve mondta, hogy olyanokat szoktak pletykálni, hogy az apácák hogyan maszturbálnak... Mindez közterületen történt, emberek sétáltak el mellettük, ültek nem oly messze tőlünk. Úgy éreztem, hogy menten elásom magam.

Természetesen erre lehet mondani, hogy 1000-ből 1 ilyet fog ki az ember átlagosan. De amint mondtam, más próbálkozásaim is voltak, csak ez volt a mélypont. A többivel nem volt közös témám, beszéltek nekem a piálásról, a bulizásról, csomó olyan dologról, ami engem nem érdekel.

Én nem gondolom magam érettebbnek a korosztályomnál, csupán más az érdeklődési köröm. Én imádom a történelmet, a könyveket, a komolyzenét. Azonban ha ezekről elkezdek beszélgetni egy hozzám hasonlóan 19 éves sráccal, akkor körülbelül kinevet. (Tisztelet a kivételnek, ami mondjuk 5%.) A mostani barátom 10 évvel idősebb nálam. És nem, nem azért vagyok vele, mert menő, meg mert nagyobb a nemi szerve (amit egyébként is tudunk, hogy nem életkortól függ...), ahogy előttem írta az egyik válaszoló. Hanem mert egyeznek az érdeklődési köreink, annak ellenére, hogy ennyivel idősebb, sosem volt olyan, hogy ne lett volna közös témánk. Én ugyanazt tanulom, amiben ő most dolgozik, tehát ez is közös.

Szóval csak hogy levonjam a konklúziót: igazából nem is a kor számít, hanem hogy kiben találod meg azt, ami benned is megvan... hogy kivel találsz közös pontokat.

19L

2016. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!