Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szégyenlős vagyok barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok barátom előtt. Hogy küzdjem le? Többi lent

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt és ő már próbált hozzám közeledni vetkőztetni de valahogy mindig kitaláltam valamit mert nagyon szégyenlős vagyok. A héten beszéltünk róla hogy miért nem szeretném én mondtam neki hogy félek meg szégyenlős vagyok és elkezdett csókolgatni eljutottunk a fehérneműkig és mondtam neki hogy ne. Azt mondta hogy rám bármennyit vár és segít leküzdeni de én nem akarom vele kínozni de egyszerűen nem megy. Nem volt petting meg semmi még meztelenül se látott. Egyszer próbáltam kielégíteni de azt mondta hogy ne mert akkor rátör a szex vágy. Rettentően szégyenlős vagyok. Én szűz vagyok ő már nem. Meg félek az elsőtől is hogy mennyire fog fájni meg mennyire fogok vérezni.

Szerintetek hogy küzdjem le a félelmem és a szégyenlősségem?

Én 18lány

Ő 21férfi



2016. jún. 18. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez vagy troll kérdés.

Vagy neked van a legtürelmesebb pasid a világon.

Szerintem egyszer rákapnál az ízére, és ki nem bújnátok az ágyból egy hétig.

2016. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod szégyenlősségre. Ő a párod, szeret, előtte nem kell zavarban lenni. Azért van veled, mert tetszel neki és szeret téged.

Nincs mitől félni. Teljesen egyéni, hogy mennyire fáj és mennyire fogsz vérezni. Nekem egy pillanatig nagyon fájt, de csak egy pillanat volt, így nem volt vészes. Vér volt bőven, úgyhogy utána moshattunk ágyneműt :)

2016. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondta hogy óvatos lesz
2016. jún. 18. 17:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok az a vékony alkat se
2016. jún. 18. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4: És? Nyilván van szeme és látja és így tetszel neki, ahogy vagy. Különben nem lenne veled már másfél éve.
2016. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Jesszus te hulye vagy, kis ido kerdese es elfog hagyni..vagy kozben van meg 1 normalis csaja😂Kezd mar magaddal valamit, mert ugy viselkedsz, mint egy ovisHa szereted, akkor megbizol benne, szoval vetkozol vagy sirsz h elhagyott egy normalisert😁
2016. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem sokat szoktál meztelenül lenni egyedül sem. próbáld szokni az érzést. legyél mindig egy kicsit többet meztelenül, mint korábban. nem gond, ha csak a fürdőszobában, vagy a saját szobádban. zárd be az ajtót, hogy ne nyissanak rád, húzd be a függőnyt, hogy ne tudjanak leskelődni, de szokd az érzést, hogy meztelenül vagy egyedül.

szokj hozzá a meztelenséghez. ha már egyedül megy, akkor próbáld megnézni magad tükörben meztelenül. szokd a saját meztelenséged látványát is. ez különösen nehéz tud lenni, de talán segíthet.


aztán beszéld meg a pároddal, hogy teljesen sötétben legyedek együtt meztelenül. beszéljétek meg, hogy nem lesz semmi, csak szokd a tudatot, hogy ott vagy vele együtt meztelenül. eleinte úgy, hogy ő nem lát téged. aztán, ha ez már megy, akkor hagyd neki, hogy sötétben levetkőztessen. fedezzétek fel a sötétben egymás tesét. akár csak szex nélkül is tapogatózva.


ha le akarsz vele feküdni, akkor valahogyan túl kell magad tenni ezen a félelmen. ha nem akarod még elveszíteni a szüzességed, az is elfogadható, de akkor meg ezt tisztázd vele és találjátok ki, hogy mi legyen helyette, stb.


ha sehogyan nem sikerül leküzdeni ezt a problémát, akkor fordulj, vagy együtt forduljatok szexuálpszichológushoz, aki segíteni tud megkeresni a megoldást, mert akármilyen türelmes is a párod, semmi esetre sem használ a kapcsolatotoknak és egy idő után mindenképpen gondot okoz majd - ráadásul ez nem is normális és meg kell oldani ezt a problémát. mindkettőtöknek jobb lesz utána.

2016. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7es válaszoló: ez igaz.. Tényleg nem szoktam meztelenül lenni... Szinte soha

Köszönöm ki fogjuk próbálni talán így lesz a legjobb köszönöm

2016. jún. 18. 20:21
 9/9 anonim válasza:
75%
Én amikor elvesztettem a szúzessègemet akkor csak egy ici picit fàjt de aztán meg ugy megtetszett hogy abba se hagytuk... és másnap véreztem de ugy hogy kiderül hogy azzal hogy elveszitettem egy héttel hamarabb megjött a menszim
2016. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!