Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy küzdjem le ezt a féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le ezt a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok a barátom exére mert tudom jól hogy mennyire nagyon szerette és akkor sem felejtette még el mikor össze jöttünk vagyis a kapcsolatunk elején ezt be is vallotta de már most azt mondta nem érdekli és hogy csak engem szeret de múltkor is mikor meglátta őt a mostani barátjával láttam rajta hogy fáj neki még az egész:(

És holnap ballagok ő is eljön rá csak hogy ott lesz az a bizonyos exe is és félek hogy majd csak azt fogom látni hogy őt nézi meg milyen rosszul érzi magát miatta :(

Most mit tegyek? Vagy hogy küzdjem ezt le? Vagy jogos egyáltalán a kiborulásom?


2016. ápr. 28. 19:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Persze, hogy jogos..le kell, hogy üljetek ezt komolyan, végleg megbeszélni..ha pedig még fáj utána a szíve..akkor szakíts vele szerintem..neked sem lenne jó ha mindig emiatt lennél levert
2016. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokszor megbeszéltük már de folyton azt mondta hogy nem szereti már mert engem szeret őt már lezárta stb. de tudom hogy nem mert érzem és látom rajta hogy magának sem akarja bevallani mert úgy csak rosszabb lesz neki.

Az a baj hogy én meg szeretem őt :(

2016. ápr. 28. 20:25
 3/3 anonim válasza:
Így viszont folyamatosan szenvedni fogsz..szerintem akkor még várj egy kicsit s ha nem veszel észre változást..akkor muszáj lesz valamit lépni..
2016. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!