Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon szeretem a páromat, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat, de állandóan megszólnak amiért ő gazdag én meg átlagos vagyok. Mi csinaljak? (Több lent)

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok, egyetem mellett dolgozok, mérnöknek tanulok. A párom 28 éves orvos. Kisvárosban élünk itt praktizál, ilyen mindenki ismer mindenkit típusú település

Lassan 4 éve vagyunk együtt, azóta mindenhol megszólnak, hogy csak azt hallom biztos a pénz a fontos, jó helyre fúrja be magát..

Próbálok minél kevesebbet itthon kimozdulni, facebookon semmit sem osztok meg. Általában másik városba járunk vásárolni.

Most volt a születésnapom a szüleimtől autót kaptam, de belefizettem az árába (8 éves Suzuki Ignis). Volt aki azt mondta a szüleimnek, hogy jobb autóra nem telt páromnak?


Mindig visszahúzódó könyvmoly voltam a gimiben, ott megszoktam a piszkálódást.

Annyira hihetetlen, hogy nem a pénz a fontos?

Egyszer abbahagyják majd?


2016. jún. 21. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtek mondják ezt? Úristen, ezek akkor tök hül*ék lehetnek :D.. AMúgy én meg pont les*arnám (már bocsi a szóért), hogy mennyit keres a párod :D.. Azt mondom, hogy aki nem fontos neked, annak a véleménye se legyen fontos.. AKinek meg hülye a véleménye, de fontos neked, azt eresztd el a füled mögött :3
2016. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják abbahagyni. Ez annak a jele, hogy te úgymond "sikeresebb" vagy náluk ennyi idősen, mint ők annyi idősen. Ez az életedben mindig jelen lesz, szokj hozzá, és kapj be egy leszarom tablettát.
2016. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Ignoráld őket,mást nem tudsz csinálni.Sajnos mindig is voltak és lesznek emberek akik mutogatnak másokra azért,mert valakiknek jobb soruk van
2016. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz. Irigy ember sok van. CSak nem tudják elviselni, hogy valaki esetleg az eszéért sikeres. Talán orvos barátod meg azért választott téged mert értelmes lány vagy. HA meg egy alkesszel járnál akkor meg az lenne a baj, hogy mérnökhallgató létedre milyen értéktelen vagy. Szóval ne foglalkozz vele. Tedd a dolgodat tovább mert károgók mindig vannak. Aki igazán ismer az értékelni fog, aki nem azzal nem érdemes foglalkozni.
2016. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ember szard már le az ilyeneket, mutasd ki hogy milyen jó neked vele hogy lása mindenki és még szarabb legyen nekik
2016. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irigyek, azért csinálják.
2016. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barmit mondanak lazan nezz szembe velul s kerdezd meg hogy mi van irigy vagy?
2016. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak mosolyogj, és kontrázz rá valamit!
2016. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!