Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hanyadik randi/tali után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi/tali után szokás, hogy a fiú már a lány házába megy "udvarolni"?

Figyelt kérdés

Tehát mikortól "szokás" , hogy ne az utcán, parkban, kávézóban stb. találkozzanak, hanem a srác elmegy a lányhoz? (17 L)

Nálam az van most h a fiu volt osztálytársam általános suliból , szval anyum már ismeri nagyon jol.



2016. jún. 23. 00:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*kimaradt : Vagy ezt a lánynak kell kimondani, hogy akkor pl. holnap este varlak nálunk?! Mikor van az , hogy mostmár illik elhívni ?
2016. jún. 23. 00:05
 2/10 anonim ***** válasza:

Mármint dugni, vagy csak találkozni a lakásba?

Végülis mindegy, amikor akard.

2016. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ikszdé -_-

Ez embertől függ nem? :O

2016. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szó sincs a dugásrol!!! NEM. Hanem hogy pl ne máshol, hanem hogy jöjjön hozzam "udvarolni" es nalunk dumcsiznánk , meg szeretkeznénk... Nem a dugáson van a hangsúly . Eloszor meg biztos h nem dugnánk, majd kesobb ... Kb. mikor hívjam el?
2016. jún. 23. 00:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársaddal jöttél össze? :o wow, azt hogy?:D Amúgy hívd el akár a kövi találkozónál. Miét ne?
2016. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekünk barátommal az első "randink" ami akkor még nem annak indult az ő házukban volt. Aztán a többi is egy darabig, aztán mostanában inkább nálunk vagyunk, kinti randink csak pár volt. Nem hiszem hogy lenne erre szabály, szerintem az elsőnek se kell házon kívül lennie, de hozzátenném ha nem ketten vagytok az érdekes lesz. Ja és mi se dugtunk az első randikon, nem azért nem közterületen volt a találkozó. 19l
2016. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Mi ebben a furcs? :D

2016. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehethogy furcsa , hogy regi osztálytárs , DE a fiunak már els osztályos kora óta tetszem/szerelmes belém. Sulibol is volt h hazakísért ... Most mivel nagyobbak vagyunk mondta h meg kéne próbálni... Más csaj nem is érdekli...Volt hogy sok ideig nem beszéltünk, de a végen mindig arra lyukadunk ki, h én kellek neki.... Stb..
2016. jún. 23. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:
És régen te nem is szeretted? Csak most adtál neki egy esélyt, és tényleg működik? :)
2016. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából mindig "vonzódtam" hozzá úgymond, meg nagyon bírtam mindig is, csak hát kicsiként nem nagyon örültem mikor pl. egy szerelmes dalt énekelt, meg haza kísért (vagyis inkább jott utánam) .... Most meg nagyobbak vagyunk, es mas a helyzet :)
2016. jún. 24. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!