Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lesz igy vele? Minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz igy vele? Minden rendbe lesz?

Figyelt kérdés

2honapja vagyunk egyutt a baratommal.

en 15vagyok o pedig 16.

o tul van mar par dolgon

elozo baratnojet megujjazta es kinyalta ot pedig leszopta a lany.

en 15evesen semmi ilyet nem szerettem volna tenni viszont a 16t csak jovore toltom szoval tobb mint fel evet kikene birnia a baratomnak ilyenek nelkul,ami egy 16eves fiutol nehez keres ha kozben ott alszok nala joparszor.

lassan akarni fogja ezeket a dolgokat de en nem igazan viszont nem teljesen vagyok ezek ellen csak leneztem eddig az ilyen 15eves lanyokat akik ezeket hagytak,csinaltak..Esetleg megkene mondjam nekinhogy nem ilyen lany mint en valo hozza?

nem kerek a 15evesen meg fiu sem kene es legozni kene szovegekbol.koszonom:)



2016. jún. 23. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az együttlétet ne időzítsd be pontos dátumra. Hagyd, hogy akkor jöjjön, mikor minden tökéletes ahhoz, hogy jönni tudjon. Azon csodálkozom, hogy ezt a 2 hónapot kibírta a srác. Nyugodtan csinálhattok bármit ha szeretitek egymást csak az a legfontosabb, hogy okosan csináljátok. Ha a szüzességedet meg akarod tartani 16 utánra, attól még csinálhattok egy-két dolgot, egy kis szipi-szopi nyali-faliba még senki nem hallt bele, és senki nem szült gyereket. Fiatalok vagytok, érezzétek jól magatokat.
2016. jún. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz valamit, akkor ne csináld. És ha ő ezzel nem tud együtt élni, akkor keress mást. Nem kell elsietni semmit se.
2016. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért lefekudni 17 év előtt nem normális... ahhoz egy érett felfogás kell szerintem... picit válaszolva az elsőnek igaza van csak figyelembe kell venni hogy attól egy kis ideig enyhül a vágy utána meg csak erősebb lesz tőle... legalábbis nálam igy volt...
2016. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Papi Gonzales ***** válasza:
felesleges hülyeség életkorhoz kötni bármi ilyesmit....ha nem érzed úgy hogy most te ilyet szeretnél csinálni akkor mondd meg neki....holnapután lehet más lesz majd..
2016. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!