Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdezni szeretnék ma voltunk...

Kérdezni szeretnék ma voltunk Uh doki szerint 5 hét + 6 napos terhes vagyok 22mm petezsákal 3.5 mm embrióval szivhangal . Doki szerint nagy a petezsák kicsi a baba .2 hét mulva kell vissza menen szerintek minden rendbe lesz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, az elején nekem is sűrűn kellett járnom dokihoz. azért kéri hogy 2 hét múlva visszamenj, hogy a picinek legyen már rendes szívcsöve
2016. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még gyorsan változik, és a doki is többször berendelhet. Nem azért hívott vissza 2 hét múlva, mert gond van. Azt amúgy is elmondta volna. Szerintem minden rendben van, ne izgulj.
2016. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mensi szerint 6+5 hetesen voltam először orvosnál, 20mm petezsak 3 mm embrió szív hanggal.Nyugodj meg teljesen jók a méretei,ha gond lenne azt mondta volna. 37+5hkm :)
2016. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 6+5 naposan mentem,aztán doki szerint csak 6+3 voltam. Volt már petezsákom (21mm),de szerinte olyan pici volt a baba,hogy nem látni. 2 hét múlva kontrollon már szépen látható volt a pici és vert a kis szíve is :) Ne izgulj,minden oké lesz
2016. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen jók a méretek, de lehetséges az is, hogy ikerterhességnek indult/ ezért nagyobb a pzs./, de csak az egyik baba maradt meg.

Ne aggódj, minden rendben lesz Veled :)

2016. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 +5hetesen volt 17 mm a petezsák 3 mm az embrió. Ma már 4 éves nagyfiú! ❤ minden rendben lesz ne aggódj!
2016. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2016. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!