Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segítségetek, most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetek, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiú 22, én 17 éves vagyok. Körülbelül hat hónapja jöttünk össze és felmerült a SZEX téma...Mit csináljak? Megértem, hogy ez egy alapszükséglet egy 22 éves férfinak, de én még csak 17 vagyok. Még egy évet szeretnék a dologokkal várni, utána mehet, persze védekezéssel.

Ti mit tennétek? A párom nagyon makacs, de ez miatt nem fogunk szakítani. Ezt ő mondta.



2016. jún. 23. 19:04
 1/5 anonim válasza:
Egy csizmában járunk, vagy mi.. Én 16 éves vagyok barátom 22, én húztam az időt ezzel, de nekem azt mondta ő addig vár míg azt nem mondom, hogy oké. De egyébként tavaj meg is történt, vigyázott, óvatos volt, odafigyelt. Mondd meg neki nyugodtan, hogy még nem készültél fel rá. Ha szeret megérti. Addig is ott az orál vagy a kezed, értékelni fogja.
2016. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mondanám azt, h igen vannak olyan pasik akik kivárják míg a barátnőjük azt mondja, h "oké,felkészültem", de ennek nagyon kicsi a % aránya... Az a férfi aki nem kap szexet, az keres olyat akitől megkapja. Csak van amelyik bevallja a félrelépését, valaki elhallgatja ezt a változás reményében!
2016. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én meg 33ffi vagyok és bármennyit várnék rátok..istenem hát annyi más dolgot lehet csinálni pl orál???
2016. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De én az egész mindennel várni akarok még. Se orál, se anal.

Egyedül csak tapi van.

2016. jún. 23. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

" Még egy évet szeretnék a dologokkal várni, utána mehet, persze védekezéssel. "

Mondd ezt el neki annyiszor, ahányszor kell...

2016. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!