Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » .31 éves pasi vagyok tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

.31 éves pasi vagyok tudom hülyén hangzik de a kapcsolat kimaradt az életemből . Megismerkedtem egy nővel és szerintem csak hülyére vett ezuton sztém a segítségetek kérni mi a teendő?

Figyelt kérdés
az eggyik kolléga nőmet egy hülye megjegyzést egy viccem komolyan vette és ugy alakult hogy közösen mozizzunk eggyet . hát nekem mint írtam nem volt ilyen kapcsolatom még és nem is igazán ntudtam mit kell ilyenkor tenni .péntek este lett és hajnalig tartó smsezés olyanokat írt hogy legyek a pasija meg minden meg hogy keressem meg a testén a pircingeket nyugodtan holnap .eljött a szombat nappal még 31 sms és remeg a lába és nem tudja mit vegyen fel és hogy ugy izgul mi lessz este és nyugodtan legyek nem fog harapni meg minden elmentunk moziba éshajnalig tartőó beszélgetés az autóba meg ilyenek de semmi testiség csak egy bucsú csók volt, vasárnap aztán olyanokkal kezdte hogy tetszett és folytassuk meg minden és egyszer csak megírta hogy van egy 6 honapos kapcsolata egy külföldön dolgozó 44 éves psival és lehet hogy vele folytatni . de akkor már bocsánatok hada jött és kérte hogy ne mondjam el a családjának mivel apja anya bátja munkatáram és ők nagyon utálják ezt a férfit ,és hogy sír hogy engem megbántott ezzel meg minden hát tényleg mert nem tudom hogy játszott e csak velem vagy azért kelletem neki hogy ha azzal az idősebb ferfival találkozik akkor velem takarozhasson a családja előtt .kérte tőlem hogy ezt senkinek sem mondjam el és hogy csak örökké legyek a barátja mert velem mindent olyan jól meg tudott beszélni mind a magánt mind a munkát , csak hát nem tudom ezt mire vélni mert ma is ír reggel hogy menjünk el sütizni valahova délutánn és megbeszéljük hogy mi lessz és utánna meg lemondja mert sok lessz a munkája és fáradt lessz. nem találkozom velük a héten mert csak a jövő héten dolgozom és nem tudom mi lessz hogy össze leszek zárva vele és a családjával és hogy mikor robban ez ki majd belőlem jó lett volna ezt vele tisztázni hogy mégis csak mit akart tőlem vagy nem tudom hogy csak gondolkodik e vagy csak szórakozott velem . mert olyan nimfo beálítottsággal ismertem meg mert akik régebben ismerték ők mondták róla és a pénteki smsezkor ezt be is bizonyította. lehet hogy a mozikor nekem kellet volna kicsit rámenősebbnek lennem vagy nem tudom mindenesetre nem akarom én senkire ráerőltetni az akaratom . aki tud és szeretne kérem segítsen egy maga altt lévő rendes férfinek aki nem tudja ilyenkor mit is kéne tenni . köszönöm
2012. nov. 27. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is barátzónában vagy, de azért feszegeti a határokat, mert pasihiánya van. Ebből komoly kapcsolat tuti nem lesz, szóval inkább hagyd.
2012. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nőként ugyanazon a véleményem vagyok,mint az 1. válaszoló! Csak szórakozik veled!
2012. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azon akadtam ki,hogy maradhat ki valakinek az életéből a kapcsolat.Én 23 vagyok,és kb 16-7 évesen egyszer csak rám törtek a csajok.Úgy kezdődött,hogy egy lány megkérdezte járnék-e vele.Aztán az óta szinte folyamatosan volt valakim,valahogy olyan természetes,hogy igényem van valakire,és valakinek rám.Nem tudom hogy csináltad ember.Hát,akárhogy is,éreztessd a csajjal,hogy neked nem haver kell,hanem csaj.
2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jólesett neki, hogy elvitted moziba,de ha 1 nap 31 sms-t képes volt írni,akkor nagyon rádszállt!


Szerintem hagyd békén,mond el neki, hogy sajnálod,de nem pálya neked semmilyen további randizás,mert neki ott a 44 éves palija!


Szórakozik csak!Ne vedd komolyan.

2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát a pirszing az már jelzett valamit. Például, hogy ő egy tapasztalt valaki hozzád képest, és képes lehet az orrodnál fogva vezetni. Na nem biztos, hogy meg is teszi, de nagy sanszod van rá. Úgy, hogy figyelj és tapasztalj.
2012. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nő egyértelműen egyéjszakásra számított. Ilyen korban/körülmények között talán nincs is ebben kivetnivaló. A lényeg, hogy te ezt nem értetted meg, és ő se téged. Igazából nem hibás senki. Így alakult és kész.
2012. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy ez a nő csak játszik veled.

"Ha nincs ló,jó a szamár is"

Egyszer Téged akar meg minden, utána meg benyögi ,hogy van barátja.Nyilván kell neki valaki olyan,akit előránthat,ha nincs otthon a külföldön dolgozó pasija,aki gondolom azért pénzeli valamennyire.


Ha nem akarsz komoly kapcsolatot belemehetsz a játékba, de fölösleges,szerintem kellemetlen helyzetekbe kerülnöd egy ilyen nő miatt.

Laza kapcsit tarthatsz olyannal is aki független.


Ha van egy kis eszed elküldöd,hogy keressen magának másik lábtörlőt.

2012. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a válaszokat ugy hogy mégmindig nem tudom hogy alakul ha majd megint találkozom vele mert csak hétfőn megyek be dolgozni csak azt nem tudom mit fognak dzólni a családtagjai akik végül is kiharcolták ezt a mozizást mert azt sem akarom ha titokba találkozik még majd azzal za ídősebb férfival akkor velem takarozzon a családja előtt lehet ezt meg kéne tudnom tőle vagy nem ??,nem akarom hogy ezért harag legyen köztünk mert végülis az összes munkatárasam össze akart vele most meg majd engem cikiznek hogy miért nem lessz folytatása és azt sem akarom hogy emiatt luzernek nézzenk nem lessz könnyü hétfőn bemenni dolgozni és találkozni vele ,hogy tudnám ezt megoldani fájdalom és kellemetlenség nélkül meg hogy neki se legyen kellemetlen a dolog.???, mert azért nem érzem ugy hogy én megbántottam valamivel szerintem
2012. nov. 28. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, ha valaki azért megharagszik rád,mert nem akarsz egy olyannal lenni, aki két vasat tart a tűzben, akkor az egy hülye.


A másik dolog, pontosan akkor fognak lúzernak nézni,ha hagyod magad átb_szni.

2012. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha értem és kösz csak tudod ezt a két vasat max én ő meg az 3 dik tudja mert mint mondtam a családja elítéli őt . ezt nem tudom hogy neki kell megmondani e vagy ha majd egyszer a z anja apja megkérdi vagy a bátja hogy milyen volt az előző este én meg nem vele voltam hanem azzal a férfivel volt mit is kellene mondanom az igazat még ha fájni is fog neki meg a családnak vagy falazzak neki az én káromra ő elöttük de sztem az igazság hamar kiderül , szerintem is csak játszik és még a kollégáimnak is össze vissza beszélt ahogy mondták 1nek azt hogy ő velem akarja folytatni másoknak meg azt hogy nem sztem csak hezítál vagy nem tudja mit akar mert én egy nyugis és csendes pasi vagyok ő meg mondta hogy a rámenősek és a durva férfiak jönnek be de prersze velem is tudná képzelni a dolgot . haggyam a pcsába vagy sztetek mit kellene tennem . és kösz a segítséget
2012. nov. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!