Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ha kiderülne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne egy lányról a társaságotokban, hogy régebben rajongott értetek?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel az adott lány és elvileg már őt se én. Ennek ellenére nem tudom, fogom-e tudni ugyanúgy kezelni, mint azelőtt, hogy ezt az infót megtudtam.

2016. jún. 26. 01:01
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
Mivel benne van a múlt idő, így semmit nem tennék / reagálnék. Max egy "lel"-t oda böknék. :D
2016. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nalam mindenkepp pozitiv dolog lenne es elonnyel indulna, minden teren.
2016. jún. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit szégyelném hogy nem vettem észre, de mivel vége és egyikünk se akar többet, nem érdekelne.
2016. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En orulnek neki hogy regen rajongott erte. Viszont movel ez mar elmult kulonosebben nem erdekelne. Hiszen mar nem szeret.
2016. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak szomorkodok. Velem is volt ilyen. :)
2016. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyet értek az előttem kommentelőkkel. Viszont mi van ha még mindíg szeret és azért mondja múltidőben hátha te lépsz és mondod hogy te is szeretted. És akkor ugyebár talán még összejöhet.De ha nem szereted akkor ne kezeld másképp mivel az neki rosszul esne. Viselkedj vele természetesen.
2016. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magamba néznék. Ha kiszeretett belőled, annak oka van és nem pozitív, hogy őszinte legyek... :D
2016. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!