Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok esetleg tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok esetleg tudnátok tippeket adni, h hogyan csajozzak vagy keressem a lányok társaságát?

Figyelt kérdés

Élôben eléggé vissza húzóodtt és félénk vagyok ha lányokról van szó

15/F



2016. jún. 26. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
NEM!
2016. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem megy az élet?:o
2016. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél kedves és közvetlen.
2016. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Googlézz rá.
2016. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SandNigger ***** válasza:
100%
2 év múlva 17 leszel... annyi a dolgod hogy leteszed a jogsit, és veszel egy Mercedes-t. Csak automataváltóst és csak dízelt (igen én is tudom hogy sz*r de muszáj). De apukád is megveheti, úgy még jobb! Vezess minél sz*rabbul, ha kell játssz rá!! Ha egy igazi sofőr valami japán csodagéppel akkor keress valami kifogást, hogy miért nem versenyzel!!! Ne állj ki vele mert kikapsz! Ha mindez megvan, akkor már csak b*zis ecsetfejet kell vágatnod magadnak és tudatlan bunkó parasztként kell viselkedned. Így 115% hogy lesz csajod. Ma már csak így lehet ebben a korcs világban.
2016. jún. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó adom :D
2016. jún. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SandNigger ***** válasza:
Az igazság az, hogy szarkazmus ide vagy oda így több esélye lenne szegénynek... az első 4 válaszból is látszik milyen "értelmes" ez a generáció. (Tisztelet a kivételnek)
2016. jún. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindennek meg van az oka szoval lehet mondani, h n legyek vissza huzodott vagyfelenk de hogy ha 2 x is dobtak vagy valaki mas miatt vagy mert csak megunt akkor szerintem eleg okot adtam ra
2016. jún. 27. 13:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Okot adtak ra * hogy az legyek
2016. jún. 27. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, adtak okot rá, de ne általánosíts! Legyél nyitott, nem minden lány olyan. lesz valaki akinek csak te kellesz majd, és le nem cserélne senkire. Csak te is érezz így :)

15/L

2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!