Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiú szemmel, megtudná valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú szemmel, megtudná valaki mondani ennek az okát?

Figyelt kérdés
Egy normális, kedves srácnak van egy normális bár picit öntelt barátnője akivel még az iskola első hónapjaiban jöttek össze. Még az elején megismer egy lányt, aki felé egyértelműen kimutatja hogy szimpatikus neki.(udvarol)A barátnőjével tényleg minden rendben, rendszeres a szexuális kapcsolatuk. Mégis akárhányszor találkozik újra a másik lánnyal(aki természetre és viselkedésre is teljesen más, kicsit visszafogottabb)teljesen megváltozik a srác. Az iskola év vége felé pedig már konkrétan kerüli a kontaktot a barátnőjével, nem szakítanak. Akárhányszor találkozik azzal a lánnyal, mindig furcsán viselkedik,zavarodott. Mintha vágyódna utána de nem lép. Lehet egyszerre hogy két lányt szeret? (mindhárman 17-18 évesek)
2016. jún. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lesarkítva a ő menő csaj meg a menő srác,így a tag még nem engedte el az egóját,de ha semmi sincs közöttük szinte,akkor nyárra nem jósolok sokat,lehet azt várja,hogy a lány dobja.
2016. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy innen?
2016. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Melyik vagy ?
2016. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a lány, aki nem a barátnője. Folyamatosan elutasítom, de a sors egyfolytában egymás útjába vezet minket. Folyamatosan kerülöm, de ha leugrok a boltba, ezer százalék hogy összefutunk. Már rettenetes lelkiismeret furdalásom van, és nem igazán értem hogy mit szeretne ezzel elérni a srác. Többször is kimutatta hogy szeret, legalábbis próbálta. De tisztességtelen a barátnőjével szemben ha beadom a derekam. Egy osztályba járunk mindhárman így ez még rosszabb.. :(
2016. jún. 27. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkifurdalásod,ha nem tettél még semmit.Egyébként,mond meg neki,ha szeretne valamit pattintsa le a csajt.
2016. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi közöttünk, már beszélni se beszélek vele, csak ha feltétlenül muszály és ha úgy hozza a sors.(nagyon sokszor) Kedvelem mint embert, de így ez az egész helyzet abszurd. Szerintem már leesett neki hogy nem akarok ilyen áron semmit. De akkor miért emészti magát? Miért nem lép? A barátnője is népszerű és úgy vettem észre hogy jól kijönnek. De ha bekerülök a képbe minden megváltozik. A srác feszeng, visszafogja magát és ezt valószínűleg nem csak én vettem észre. Az okát ugyan nem értem, mert jó esetben ha egész nap 3-4 mondatot mondok, még akkor is túlzok. Félelmetes ez az egész. xd
2016. jún. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!