Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm mostanában folyamatosan lemondja a találkozóink?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy el kell mennie ide meg oda mert dolga van,de azt hogy mi azt nem árulja el...fb n is állandóan fent van amikor nem is beszélunk szinte délutántól amíg le nem fekszik,párszor nem írtam neki és figyeltem..arra gyanakszom hogy valakivel beszélget(pár hete kezdődött hogy állandóan fent van)és amikor így "dolga" van akkor találkozik vele...erre gyanakszom...szerintetek mit tegyek?

2016. jún. 29. 13:58
 1/5 anonim válasza:
37%
Más pasi dugja szerintem.
2016. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet...habár kétlem,nagyon régóta ismerem már és szerintem ezt azért nem csinálná meg
2016. jún. 29. 14:06
 3/5 anonim válasza:
44%
Te tudod, de azért ne lepődj meg, ha igazam van mégis.
2016. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer kilesném , hogy hová megy.
2016. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék hogy mi ez az egész
2016. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!