Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Folyamatosan zaklat, kovet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan zaklat, kovet, hiaba mondom hogy nem erdekel nem tetszik nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napi szintem zaklat egy fiu, mar tudja merre jarok el utanam jon kovet folyamatosan, ma reggel mar az allomasom vart... nem tudom mit tegyek tobbszor megmondtam mar neki hogy nekem nem kell, nem tetszik nem vagyok kapcsolatra de nem erti meg. mit tegyek? mar felek egyedul jarkalni :(
2015. máj. 21. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerd meg 3-4 fiu baratod hogy legkozelebb kiserjenek el valahova ahol tudod hogy ott lesz ez a fiu. Mond el neki ismet hogy nem erdekel es kerd meg higy hagyjon fel a koveteseddel aztan gyere el. A haverjaid meg messzebbrol figyeljrnek es ha a csavo kovet magyarazzak el neki nyomatekosan hogy szalljon le rolad. Ha ez nem mukodik szolj apadnak.

18/L

2015. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívod a figyelmét rá, hogy most kéred meg szépen utoljára, hogy hagyjon békén. Ha nem teszi akkor egy barátnőddel vagy valamelyik szülőd kisérjen el néha, hátha leszokik róla hogy zaklasson vagy kövessen. Ha ez sem használ, célozd be a legközelebbi rendőrt amikor követ, és kérd meg az egyenruhás debella állatot, legyen szíves végezni a dolgát.
2015. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom nektek ezek tenyleg jo otletnek tunnek:)
2015. máj. 21. 14:13
 4/4 anonim válasza:
En voltam ilyen helyzetben, az hasznal ha egy szulonek szolsz vagy ha tobbet jarkalsz fiukkal, hamar beken fog hagyni 15/L
2015. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!