Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összeismerkedtem, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem, ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy sráccal,aki 15 évvel idősebb nálam. Másfél évre rá összejöttünk. Most másfél éve járunk. Anyám tilt a sráctól, kezdetek óta, azért,mert Állítólag a srác drogozik és iszik. Nos, mi bebizonyítottuk azt,hogy mindkét dolog hamis, tehát az lett a legújabb probléma,hogy idősebb nálam nagyon. Azt mondják, ahogy mennek az évek a fiú mindent megfog tőlem vonni;barátok,bulik,lovaim.. és ki fog sajátítani. Van ötletetek? (próbáltunk volna leülni megbeszélni, de anyám be sem engedi a srácot hozzánk)

15/L



2016. jún. 30. 13:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úristen, elnézést XD 16/L novembertől
2016. jún. 30. 13:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de én se engedném be a srácot :'D Picit idős hozzád nem gondolod? :'D Akár mennyire is szeretitek egymást vagy te szereted őt... te egy picit még éretlenebb vagy... Szerintem ideje ezt a srácot ott hagyni, mert semmi értelme nincs a kapcsolatotoknak. 18/f
2016. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Végülis igaza van. Gondolj bele: a srác 15 éves volt, amikor te még nem is éltél...
2016. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tehát...Te 15 éves vagy a barátod pedig 30?

..Én nem maradok tovább ezen a bolygón.

2016. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És hogy is jön ide az hogy novemberben 16 leszel?! Most 15 vagy és ez a lényeg. Megértem anyukádat. 15 év az nagyon sok főleg ebben a korban. Éretlen vagy. Keress valaki mást a saját korosztályodból és ne gyere azzal hogy márpedig te érett vagy hozzá. Nem, nem vagy az. Egy 30 éves felnőtt férfi többet akar, komoly kapcsolatot amit te ilyen korban nem tudsz megadni neki. Szóval inkább felejtsd el ezt a személyt
2016. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kamu. Szép próbálkozás, köszönjük a játékot.
2016. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Hatoska ,nem feltétlen. Ismerek egy hasonló kislányt,akinek a palija 34 éves.


Csodálkozni már nem tudok. Undorító ez a hely.

2016. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17leszek
2016. jún. 30. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most döntsd már el hogy hány éves vagy
2016. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"..Én nem maradok tovább ezen a bolygón." Ez jó volt XDDDD

Kérdező te egy hülye pi*csa vagy . Már harmadjára írsz másik életkort. Most már én is kételkedek ebben a kérdésben , hogy igaz e ? De am mind 1 ha 17 vagy is akkor is gáz , főleg a csávó részéről. És anyádnak meg igaza van.

2016. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!