Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbántottam a barátomat. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátomat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki életem szerelme. Egész életünkben egymásra vártunk. Lehet, hogy nagy szavaknak tűnnek, de az életemre esküszöm, hogyha kell, meghalok érte... Ő az az ember, akivel le szeretném élni az életemet.

Szóval, állítása szerint nem bízom meg benne. Összevesztünk, ugyanis kiakadtam rá, amiért nekem ecsetelte, hogy odajött hozzá egy lány és beszélgettek...Kérdeztem tőle, hogy szép lány volt (Telefonáltunk). Mondta, hogy igen, de nálam nem szebb... Érezhetően féltékenység tört rám, mert hát ezt minek mondja? Nem tudom, hogy csak azért, mert ez neki egy afféle élmény volt, vagy mert nem számított neki és elmesélte, vagy pedig, hogy valamiféle reakciót fedezzen fel rajtam... Én reagáltam, ahogy szívem tette, hangom is megváltozott, kicsit távoltartóbb lettem, aztán letettük a telefont. Ezek után üzenetben beszélgettünk tovább, ő írta, hogy engem szeret a világon a legjobban, stb... Aztán egyszer csak elege lett. Nem írt vissza. Éreztem és érzem most is, hogy valamit nagyon elrontottam, tényleg hülye vagyok és nagyon megbánthattam... Visszacsinálnám az egészet. Ezek után lájkolt egy kommentet, mire fennakadt a szemem, tudtam, hogy azért csinálja, hogy újra vele foglalkozzam...Ismerem. Írtam neki, hogy miért lájkolgat? Írta, hogy „bocs"... Írtam neki, hogy olyan mint a barátnőm, igazi „hagyom örlődni típus", visszaírta, hogy ő a „leszarom típus", és hogy tegyem meg neki, hogy békén hagyom, majd holnap ír, ha hazaért.

Ez úgy egy órája volt.

Iszonyatos lelkiismeret furdalásom van, azóta a szobámban sírok, nem tudom, mit tehetnék, rettenetesen hiányzik, és tudom,hogy ezt most nagyon elrontottam...Hogy engesztelhetném ki?

17/l



2016. jún. 30. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Úgy,hogy kérj tőle bocsánatott hogy hisztiztél és hogy ne haragudjon rád csak rosszul esett és hogy minden félelmed az,hogy el veszíted őt. :) de nyugodj meg ha ő az igazi akkor soha az életbe nem fog másfele nézegetni,ezt meg inkább tiszteld benne hogy őszinte volt és elmondta ezt neked. :)
2016. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Lényeg: neked nem kellett volna felkapni a vizet, ha szereted, akkor megbízol benne. Ő meg egy hisztis és sértődős kis ..., ha így viselkedik.
2016. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezt elrontottad. Ráadásul most ő is jó pocsékul érezheti magát, mert joggal gondolhatja úgy, hogy bármit csinál, az neked nem elég jó. Csináld azt, amit az első javasolt.
2016. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mit gondoltok, meg fog bocsátani?
2016. jún. 30. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret,és ő is ugyan úgy érez ahogy te akkor biztos.
2016. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már ő tehessen róla,hogy odament hozzá egy lány.......Az is mindegy, hogy szebb volt-e vagy nem, mert nem ez a lényeg.

Te ezt súlyosan túlreagáltad.


Az első válaszolóval értek egyet.

2016. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adelll ***** válasza:
Persze hogy megfog. Csak ird le neki h tenyleg sajnalod. Rulreagaltad, hisztis voltal legkozelebb nem igy lesz. Nem kell ezg tultargyalni. Nyugi
2016. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt, az idióta facebookot hagyd ki a kapcsolatodból! Ne nézegesd a kommenteket, senkit sem érdekel, emiatt tényleg hülyeség volt írni neki.

Viszont, meg kell kérdezzem, van okod a féltékenységre? Mert az, hogy ilyen kevésre ennyire erősen reagálsz, nem normális.

Én is anno nagyon féltékeny voltam, de csak azért mert volt rá okom. És később kiderült, hogy még több okom volt rá :D

Ha viszont nem tudsz benne megbízni, akkor érdemes lenne az egész kapcsolatot átgondolni.

2016. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!