Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnam helyre hozni? (19F)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam helyre hozni? (19F)

Figyelt kérdés

Kb 3 napja a baratnommel (most 16 eves) elosszor volt hogy pettingeltunk. Annyi volt hogy nadragon keresztul simogattam. Melleit csokolgattam ugy hogy nem volt rajta a melltarto.

Mielott ezeket csinaltam volna legabb 2x megkerdeztem hogy biztos e benne hogy akarja o is ezt vagy nem. Miutan legalabb 2x megkerdeztem.hogy akarja e azt a dolgot csak utanna csinaltam.

Utanna este mikor.mar en is otthon voltam irt nekem hogy felejtsuk el hogy lattam is valamit es azt hogy csinaltunk valamit. Mondta hogy fel tilem.es mar nem.akar velem talalkozni meg mar szakitani akart velem.

Nehezen ravettem hogy talalkozzunk masnap hogy beszeljuk.meg a dolgot de nem.nagyon sikerult. Termeszetesen en voltam a hibas hogy ezt csinaltam de leszarom inkabb magamra veszem a feleloseget es bocsanatot kerek csak hogy ne.legyen rosszabb a helyzet.

Ma megkerdeztem hogy fel e meg es azt momdtahogy igen, lehet hogy meg egy picit jobban

Idaig tavkapcsolat volt. Egy hete hogy kikoltoztem de elotte is volt hogy eljottem hozza mikor teli es nyari szunetem volt.

Mar 10 honaposak vagyunk


Legyszi segitsetek es ne azt tanacsoljatok hogy hagyjam.el meg ilyenek mert nem.akarom elhagyni :'((



2016. júl. 4. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ő is élvezte?
2016. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Aznap.este nem is ment az agyaba mert nem tudott benne aludni. :(


Es ugye kerdeztem miert fel es azt mondja hogy nem.tidja pontosan.


Lehet hogy a komoly parkapcsolattol ijedt meg? Hogyan tudhatnam ugy csinalni hogy olyan legyen mint regen mimor nem felt tollem? :(

Nagyon sziven utott mikor azt mondta hogy egy kicsit jobban fel.

2016. júl. 4. 23:31
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen o is elvezte. Tobszor is megkerdeztem tole hogy nem e erzi kenyelmetlenul magat. Meg hogy elvezte e az egeszet es azt mondta hogy elvezte de nem karja hogy csinaljuk es abban allapodtunk meg hogy meg varunk ezzel
2016. júl. 4. 23:33
 4/20 anonim ***** válasza:
#1-re válaszolsz?
2016. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Látom sry.
2016. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehet nem ,mert szólni ,hogy nem is élvezi. Lehet ,hogy korai volt. Mennyire érett?
2016. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

16 eves. Es erett gondolkodasa van.

Es amugy ha valami nem tetszett neki akkor leallitott egybol szval nem nagyon tudom azt elkepzelni pont rola hogy nem.mert szolni nekem

2016. júl. 4. 23:36
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudod helyrehozni, ha türelmes vagy vele. Mondd el neki, hogy szereted, és nem a szex miatt vagy vele, bár vonzódsz hozzá. De megérted, ha neki ez most sok, és megígéred, hogy jó fiú leszel. Nincs lelkileg felkészülve a szexre, bepánikolt, és most menekülne, mert nem tudja kezelni a helyzetet. Ugyanezt végigcsináltam a te korodban, ugyanez volt a szitu, én 19, ő 16. Bepánikolt, sírt, én meg vigasztaltam. Nagyon jó fiú voltam, nem erőltettem semmit. Sikerült elérnem, hogy teljes mértékben megbízott bennem. 4 évig voltunk még együtt. Szűz volt, az is maradt még mellettem is 4 éven át. Én vártam. Aztán jött egy pasi, engem lepattintott, vele meg összeköltözött 1-2 hónap múlva, és elveszítette a szüzességét is. Vagy öt évembe telt, mire összekapartam magam lelkileg ez után, és mostanára, az eset után kb 10 évvel sikerült eljutnom odáig, hogy elhiszem egy nő akarhat engem is szexuálisan. Iszonyatosan gátlásossá tett akaratlanul is az, hogy csak az ő érdekeit néztem, és teljesen háttérbe szorítottam a saját vágyaimat.

Ezt csak azért meséltem el, hogy szóljak, vigyázz magadra, mert te is sérülhetsz. Attól függetlenül úgy vélem, ez volt a helyes hozzáállás, nem szabad erőltetni semmit, és szeresd, legyél mellette, és erősítsd. De kérlek, ha úgy érzed, hogy nem akar téged, nem áldozna érted, ahogy te őérte, akkor legyél olyan önző, hogy otthagyod, és keresel mást.

Ha tudok segíteni, írj privit akár.

Sok sikert a béküléshez, legyél őszinte!

2016. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz még annyit, hogy kell neki pár nap, míg lenyugszik, feldolgozza ezt. Nem te vagy a hibás. Írj neki esetleg, hozd a tudomására, hogy szereted és vársz rá, és a szexet ne is hozd fel. Írd meg neki, hogy fontos neked, mint ember, mint barát, és mint az ember, akit a legjobban szeretsz. Ha ezek ellenére sem békülne meg pár napon belül, akkor ott komoly gond van a fejében.
2016. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Rájött,hogy nem 16 évesen kellene ezt csinálnia. Utólag, de legalább rájött a többi picsusszal ellentétben, aki úgy gondolja,hogy joga van 16 évesen nemi életet élni...


Légy vele türelmes és beszélgess vele róla... Inkább értékeld,hogy megjött az esze.

2016. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!