Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez szerelem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem lehet még, vagy már csak nagyon erős hiány?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több, mint másfél éve járunk és azt tudom, hogy nagyon szerettem. Most is mindig hiányzik és gondolok rá, ha nem vagyunk együtt. Az elmúlt pár hónapban úgy éreztem sok volt, majdnem mindennap találkoztunk, de inkább naphosszat együtt voltunk, egy héten akár 4-5 napot is együtt aludtunk. Gyakran mondja, hogy menjünk el erre-arra. Mentünk is, sétálgattunk, moziba, többször, hogy vacsorázni mentünk, de egyéb más helyre nem igen volt vele kedvem menni. Én arra gondolok, hogy azért, mert folyton együtt voltunk és nem foglalt volna le az, ha máshova, mikor kimozdulunk, akkor is vele legyek, mással viszont igen. Vele nem szerettem bulizni, sőt, a másfél év alatt egy kezemen megtudom számolni hányszor mentünk el együtt bulizni és azt nem is hiányoltam, mert együtt nem ment ilyen tipikus féltékenységi dolgok miatt. Ő mindent megadott nekem, és úgy érzem ebben én sem voltam lemaradva, sőt.. Elkezdődött a nyár, a gyakorlat, megmondtam neki, hogy a nyarat biztos nem együtt fogjuk tölteni minden nap, nem fogunk mindennap találkozni, mert... Egy hétig nem is találkoztunk, szinte nem is beszéltünk és igazság szerint eszembe se jutott, hogy két 12 órás gyakorlat között és a kötelező haverozási körök mellett még vele is együtt legyek órákat, DE. Ma eljött az a nap, hogy átjött, áthozta a cuccait, de nem jött be az övéiért, merthogy én készítsem neki össze azokat. Azt mondta ő nem vár többet, kb szakított velem, de várja, hogy keressem, gondoljam át, hogy kell-e ő nekem. Nagyon hiányzik, szeretem is, de van ennek értelme? Lehet még szerelem?


(Úgy kb 10 hónaposan szakítottam vele egy hónapra, de akkor rájöttem, hogy eszeveszettül hiányzik és kell nekem. Na ez még most nem böffent föl bennem.)



Szerintetek? Mindenféle véleményre kíváncsi vagyok, lehet az erős negatív, vagy csöpögős pozitív komment is, DE őszinte legyen!



2016. júl. 9. 11:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam. Én BP-n 20 éves egyetemista, ő vidéki 17 éves középiskolás. De egy városban lakunk, ha ez számít.
2016. júl. 9. 11:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányzik és szereted is akkor szerintem megéri leküzdeni érte/egymásért minden problémát. Ha van időtök meg kedvetek akkor együtt vagytok, ha nem hát nem, de legalább mindig tudjátok hogy ott vagytok egymásnak.
2016. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont úgy érzem teher is a számomra a kapcsolatunk már. Lekötve érzem magam.
2016. júl. 9. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Uh. Szerintem hagyj magadnak meg egy kis időt míg átgondolod. De a leírtak alapján te már nem tűnsz szerelmesnek. :(

Úgy tűnik annyi sok időt töltöttetek együtt hogy ráúntál...De hogy mit akarsz azt csak te tudhatod.!

2016. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. De míg adok magamnak időt, beszéljek vele közben, vagy legyünk tök elszigeteltek, hogy se telefon, se üzenet, se találka? Bennem mindig is volt egy olyan féltékenység, hogy ha már nem is járunk, hozzá ne érjen senki, mert dirr-durr csitt-csatt, de persze egy idő után elillan ez az érzés.
2016. júl. 9. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Chatelhettek és időközben rájössz hoyg mit szeretnél 
2016. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha bajnak érzed, hogy ő leköt téged, akkor ennek már nincs értelme. Megszoktad, és mint ember szereted, de nem vagy szerelmes. Ilyen fiatalon ennek még nincs értelme, szerintem lépj tovább.

De csak akkor, ha ebben te is biztos vagy, mert később már nem kéne megváltoztatnod a véleményed.

2016. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Sokat segitettek! Meg gondolkodom.
2016. júl. 9. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez a szerelemtől qrvára messze van. Keress olyan csajt, akit valóban tudsz szeretni.
2016. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!